کد خبر: 1003764 A

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف کالای آرایشی و بهداشتی قاچاق به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال در این شهرستان "ملارد" خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار کیوان ظهیری گفت: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر دپو لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق و فروش آن در فضای مجازی، بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: ماموران پس از انجام اقدامات تخصصی موفق به کشف محل دپوی لوازم بهداشتی و آرایشی قاچاق در منطقه "صفادشت" شهرستان "ملارد" شده و پس از هماهنگی قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وارد آنجا شدند.

وی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از این سوله یک صد هزار عدد کرم دست و صورت، ۶۴۸ عدد دستکش کار، یک هزار و ۱۰۰ عدد دستگاه بخور، ۸۵۰ عدد ماساژور صورت و ۲۷ عدد چرخ خیاطی صنعتی کشف و ضبط کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه ارزش کالاهای قاچاق کشف شده ۲۰۰ میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: این کالاها از سال ۹۲ درون سوله نگهداری می شده و با توجه به تاریخ گذشته بودن اکثر این وسایل بهداشتی، متهمان با شگرد درج تاریخ بروز بر روی قوطی ها و با تعویض کارتن، آنها را در فضای مجازی به فروش می رساندند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس،‌ گفتنی است؛ در این خصوص یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و اقلام مکشوفه تحویل مراجع ذیربط شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر