کد خبر: 1003306 A

طی حکمی از سوی فرمانده ناجا، سرهنگ هادی امیدوار به عنوان رئیس پلیس راه راهور ناجا منصوب شد.

به گزارش ایلنا، بنا به پیشنهاد رئیس پلیس راهور ناجا و با حکم سردار فرمادهی ناجا جناب سرهنگ هادی امیدوار به عنوان رئیس پلیس راه راهور ناجا منصوب شد. 

سرهنگ امیدوار پیش از این در سِمت رئیس پلیس راه استان خراسان رضوی مشغول به خدمت بود. 

در ادامه‌ی مراسم  سرهنگ حسین ولی تویسرکانی رئیس بازرسی پلیس راهور ناجا بخش‌هایی از توصیه‌های امیرالمومنین علی (ع) خطاب به مالک اشتر را قرائت کرد. 

سردار هادیانفر در این مراسم که با حضور نمایندگان سازمانهای راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، هلال احمر، اورژانس و… در راستای پیشگیری از شیوع کرونا بصورت ارتباط ویدئو کنفرانس با پلیس راه استانها که مسئولین ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استانها برگزار شد. افزود: ابتدا از زحمات و خدمات کلیه همکاران در حوزه درون و برون شهر در این روزها که در حال اجرای محدودیت و ممنوعیت‌های مرتبط با کرونا و همچنین در شرایط برف و باران در حال خدمت هستند تشکر و قدردانی می‌کنم. 

رئیس پلیس راهور ناجا اظهار داشت: از رئیس جدید پلیس راه انتظار می‌رود مدیریت ترافیک و تسهیل تردد در جاده‌های کشور را بصورت هوشمندانه مبتنی بر فناوری‌های نوین دنبال نموده و نسبت به برقراری تعامل سازنده با دستگاه‌ها و سازمان‌های همسو با ماموریت پلیس، بیشتر از گذشته اقدام کند.

وی افزود: امروزه با توجه به تکنولوژی‌های نوین، باید از حضور فیزیکی مامورین در جاده‌ها کاسته و به سمت نظارت سیستمی پیش رویم، مگر در شرایط بحرانی و اضطرار که ضرورت دارد عوامل پلیس حضور فیزیکی در صحنه داشته باشد. 

در پایان سردار هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا از زحمات و تلاش‌های ارزشمند سردار حسینی، رئیس سابق پلیس راه راهور ناجا که در مدیریت ترافیک و کاهش تصادفات جاده‌ای نقش موثری داشتند تقدیر و تشکر کرد.

رییس پلیس راه راهور ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر