کد خبر: 1002330 A

فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگیری سرکرده اصلی و ۲ عضو یک باند شرارت و ایجاد نا امنی در عملیات پلیس شهرستان "قلعه گنج" خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار"عبدالرضا ناظری" گفت: در پی وقوع تیراندازی و دیگر اعمال مجرمانه در برخی مناطق جنوب استان و با ورود سریع پلیس شهرستان "قلعه گنج" به این مورد مشخص شد، فردی شرور با تشکیل یک باند اقدام به سرقت مسلحانه، حمل مسلحانه مواد مخدر، تیراندازی به خودروهای شهروندان و ایجاد رعب و وحشت می کند که شناسایی و دستگیری این فرد و همدستانش با جدیت تمام در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در این رابطه ماموران پلیس شهرستان"قلعه گنج" با همکاری ماموران پلیس امنیت و آگاهی استان ضمن انجام کار اطلاعاتی از حضور متهم مورد نظر و همدستانش در یکی از استان های همجوار مطلع و طی یک عملیات ضربتی موفق شدند، سرکرده اصلی این باند به همراه ۲ تن از همدستانش را در یک واحد صنفی در حوزه شهرستان"نیک شهر" غافلگیر کنند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه سرکرده این باند علاوه بر سوابق متعدد شرارت و ایجاد ناامنی قصد داشته با افزودن بر اعضایش اقدامات مجرمانه بیشتری انجام دهد، گفت: بحمدالله با تلاش بی وقفه و رصد اطلاعاتی خوب ماموران پلیس از رفتارهای مجرمانه این باند پیشگیری و اطلاعات خوبی در رابطه با سایر تحرکات منجر به جرایم خشن حاصل شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر