کد خبر: 1002240 A

رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در پیامی ضمن تبریک و تسلیت شهادت دکتر محسن فخری‌زاده تصریح کرد: این تحرکات بزدلانه و کور دشمنان انقلاب اسلامی هیچ خللی در عزم و اراده ملت غیور ایران وارد نخواهد کرد و با صلابت‌تر از گذشته در مسیر استقلال، پیشرفت و آبادانی کشور گام برخواهند داشت.

به گزارش ایلنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، متن پیام مسعود منصور به شرح زیر است:

«بسم رب الشهدا و الصدیقین

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا  بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ

بار دیگر رژیم شرور و تروریست صهیونیستی در اقدامی خفت‌بار یکی از دانشمندان ارزشمند و شریف کشورمان جناب آقای دکتر محسن فخری زاده را به شهادت رساند و چهره پلید و خبیث خود را بیش از پیش آشکار ساخت. 

روشن است که این تحرکات بزدلانه و کور دشمنان انقلاب اسلامی هیچ خللی در عزم و اراده ملت غیور ایران وارد نخواهد کرد و با صلابت‌تر از گذشته در مسیر استقلال، پیشرفت و آبادانی کشور گام برخواهند داشت.

اینجانب ضمن تبریک و تسلیت شهادت این دانشمند کشورمان به رهبر معظم انقلاب اسلامی، رئیس جمهور محترم، وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و همکاران ایشان و خانواده معزز آن شهید بزرگوار از خداوند متعال برای روح بلند ایشان علو درجات را مسئلت می‌نمایم.»

سازمان جنگل ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر