سرخط خبرها:
کد خبر: 1001086 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به اینکه محدودیت‌های کرونایی در پایان این هفته نیز اعمال خواهد شد، گفت: نسبت به هفته قبل حدود ۳۵ درصد کاهش حضور خودروهای شخصی در جاده‌های کشور را شاهد هستیم.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به اینکه طرح محدودیت تردد برای آخر هفته هم ادامه خواهد داشت، گفت: محدودیت‌های هوشمند کرونایی در پایان هفته ادامه خواهد داشت و محدودیت جدیدی اضافه نمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه پیش بینی‌های هواشناسی حاکی از بارندگی‌های شدید در نیمه غربی کشور و جاده‌های بارانی دارد، ادامه داد: نسبت به هفته قبل حدود ۳۵ درصد کاهش حضور خودروهای شخصی در جاده‌های کشور را شاهد هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا درباره تصادف شب گذشته در استان لرستان گفت: در ساعت ۲۳:۱۰ شب گذشته در کیلومتر ۱۰ آزادراه پل زال یک تریلی با اتوبوس تصادف می‌کند که در این سانحه ۴ نفر مجروح می‌شوند.

وی ادامه داد: همچنین در ساعت ۰۰:۲۰ چهارشنبه ۹۹/۰۹/۰۵ در استان بوشهر محدوده پلیس راه گناوه کامیون ایسوزو به دلیل عدم توجه به جلو واژگون می‌شود که در پی این سانحه ۲ هموطن جان باختند و ۳ نفر مجروح شدند.سرهنگ شیرانی با اشاره به تصادف فوتی استان فارس گفت: در ساعت ۲۳:۲۰ دقیقه سه شنبه ۹۹/۰۹/۰۴ در محدوده پلیس راهور شیراز محور صدرا سواری پژو پارس به دلیل تجاوز از سرعت مطمئنه واژگون می‌شود که بر اثر این تصادف هم ۲ هموطن جان خود را از دست می‌دهند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر