کد خبر: 1000316 A

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران خطاب به اعضای شورای شهر گفت: شوراها در فرصت باقی مانده تا پایان دوره شان، کارهای ناتمام خود را به پایان برسانند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، عبدالرضا چراغعلی در نشست مشترک با اعضای شورای شهر و شهردار پردیس اظهار داشت: شورا ها باید در اندک زمان باقی مانده تا پایان دوره فعالیت، وعده های خود را عملی کنند و این کار باید به نحوی باشد که مردم نیز راضی باشند.
 
وی ادامه داد: وعده های ناتمام خود را بدون اینکه کسی را تخریب کنید، عملی کنید و به شهردار نیز باید کمک کرده تا  بتواند یک سری پروژه های تاثیرگذار بر نشاط مردم را تمام کند، ضمن اینکه شهردار و اعضای شورای شهر به پروژه های دهه فجر نیز سرعت ببخشند.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران تصریح کرد: شهردار و شورا باید وظایف حاکمیتی و مدیریتی را به خوبی به سرانجام برسانند، همچنین باید نسبت به برون سپاری فعالیت های خود فکری کند به دلیل اینکه بخش خصوصی جوانان فعال و تحصیل کرده ای هستند و باید اجازه دهیم تا شخصیت شان در این جامعه شکل بگیرد.
 
چراغعلی با بیان اینکه شهر پردیس یکی از اولویت های مورد نظر ما در استان است گفت: شهر پردیس به لحاظ توپوگرافی در شرایط خوبی قرار داشته و به عنوان یک ورودی از شرق به حساب می آید و  اینها جزو موضوعاتی است که توانسته فاکتورهای بی نظیری را برای این شهر ایجاد کند.
 
وی بیان کرد: گروه های وکمیسیون فرهنگی در این شهر باید فعال باشند و بتوانید کارها را به خوبی پیش ببرند، به علاوه شهرداری نیز جزو مشاغل سخت است و شوراها بایستی با رعایت قانون به شهرداران کمک کنند، البته شهرداران زیاد علاقه ای ندارند که شوراها در کارشان دخالت کنند، البته اگر شورا ببیند که راندمان کار شهردار پایین آمده است باید از او در صحن شورا توضیح بخواهد.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران ادامه داد: شوراها باید تا آنجایی که قانون اجازه می دهد، از شهردار حمایت کنند و در واقع از شهردار به عنوان یک عضور شورای شهر نام ببرند، همچنین همدلی ها در بین اعضای شورای شهر و شهردار حفظ شود، ممکن است شهردار با اعضای شورای شهر اختلاف نظرهایی داشته  باشند، ولی وقتی در حضور مردم و در صحن شورا هستند، مشکلات را کنار بگذارید و باید سعی کنید تا مشکلات یکدیگر را در کنار هم رفع کنید.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر