کد خبر: 991883 A

فرخی خبر داد:

سرپرست مدیریت اشتغال و کار آفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی از فعالیت ۳۷ کاریابی مجاز در سطح استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، فرخی با اشاره به اینکه به غیر از شوط و چالدران در بقیه شهرستان ها موسسه کاریابی وجود دارد، تصریح کرد: موسسات کاریابی مجاز در واقع افرادی هستند که می توانند مشاوره شغلی داده و فرصت‌های شغلی موجود خود را در اختیار جویندگان کار قرار دهند.

وی افزود: از بین ۳۷ کاریابی فعال در استان، چهار کاریابی، مجازی است که ۳ موسسه در ارومیه و یک موسسه در بوکان فعالیت دارند.

سرپرست مدیریت اشتغال و کار آفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، درخصوص نحوه برخورد با کاریابی‌های غیر مجاز در استان اظهار کرد: کاریابی‌های که شکایت از آنها صورت گیرد یا توسط گشت‌های بازرسی شناسایی شوند در گام اول توسط دستگاه مربوطه بررسی و تشکیل پرونده انجام و به مراجع قضایی ارجاع می‌شود و در گام بعدی موسسه مربوطه پلمب می شود.

فرخی با اشاره به اینکه مردم قبل از همکاری با این موسسات از داشتن مجوز آن موسسه اطمینان یابند، یاد آور شد: در سال جاری برای تعدادی موسسه پرونده قضایی تشکیل شده ولی تاکنون موسسه ای پلمب نشده است.

آذربایجان غربی اشتغال کاریابی اینترنتی کاریابی مجاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر