کد خبر: 991312 A

مدیر کل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز ثبت نام سی و دومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید (کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه) استان خبر داد.

ابوالفضل عبادی در گفت و گو با ایلنا، اظهار کرد: جشنواره امتنان، هر ساله با هدف تجلیل از کارگران، گروه های کاری و واحدهای نمونه در سه مرحله مقدماتی، استانی و کشوری و در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می شود.

او بیان کرد: ارج نهادن به اندیشه ها، تلاش ها و فعالیت‌های ارزشمند کارگران و تشـویق نیروهـای کارگری مولد، متخصص و مبتکر به منظور ترویج و ارتقای هر چه بیشتر فرهنگ کار، رعایت انضباط در محیط کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری و ایجاد انگیزه در بین کارگران از جمله اهداف برگزاری جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید است.

مدیر کل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به آغاز ثبت نام سی و دومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در استان افزود: کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه استان می توانند با مراجعه به سامانه جشنواره امتنان به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir  نسبت به ثبت نام اقدام کنند. 

او افزود: زمان ثبت نام کارگران گروه های کار و واحدهای نمونه از امروز چهارشنبه ۱۴ آبان ماه آغاز و تا جمعه ۱۴ آذرماه ادامه دارد.

عبادی با اشاره به نام‌گذاری سال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «جهش تولید»، گفت: در جهت مددرسانی به تحقق شعار سال و نیز با توجه به شرایط فعلی جامعه و محدودیت های اعمال شده به دلیل شیوع بیماری کرونا، تمام تلاش و مساعی خود را برای برگزاری با کیفیت جشنواره بصورت منظم و بهینه با ترغیب جامعه هدف در راستای مشارکت در آن به کار خواهیم بست.

عبادی ضمن تشکر از جامعه کار و تولید استان که در شرایط شروع گسترده کرونا و با وجود خطر ابتلا و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مانند کادر درمان در خط مقدم نبرد با تحریم‌ها ایستاده و با تأمین کالاها و اقلام معیشتی مردم نقش مهمی در کاهش نگرانی ها از کمبود کالاها دارند گفت: این اداره کل در نظر دارد همانند سال‌های گذشته امسال نیز جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید آذربایجان غربی را برگزار کند.

 

اداره کار آذربایجان غربی جشنواره امتنان از کارگران آذربایجان غربی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر