کد خبر: 990426 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

رئیس‌سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه، گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا ، اتوبوس ها و تاکسی های ارومیه در ٣ نقطه از شهر به صورت مستمر ضدعفونی می‌شوند.

مژدهی فر در گفت وگو با ایلنا با بیان اینکه تاکسی ها و اتوبوس های ارومیه به صورت مستمر ضدعفونی و ششتشو می شوند گفت: این کار در سه نقطه از شهر یعنی میدان ولایت فقیه، عطایی و پل زیرگذر مدرس بصورت مستمر و روزانه صورت می گیرد.

وی در ادامه، به توزیع ماسک میان رانندگان در این ٣ نقطه از شهر اشاره کرد و گفت: تا کنون تقریبا نزدیک به یک هزار و ۳۷۰ جدا کننده بین راننده و مسافران در تاکسی های شهر نصب شده است.

وی اظهار داشت: تمامی رانندگان ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی بر اساس مصوبه ستاد استانی مبارزه با کرونا مانند زدن ماسک، سوار کردن ٢ نفر سرنشین در پشت تاکسی‌ها و همچنین رعایت فاصله‌گذاری در اتوبوس ها هستند و مسافران نیز باید به رعایت این فاصله ها توجه کنند.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه بر همکاری بیشتر مردم در این روزها تاکید کرد و گفت: در صورتی که رانندگان بیش از حد توصیه شده مسافر سوار کردند و به پروتکل‌های بهداشتی عمل نکردند می‌توانند با سامانه ۱٣٧ شهرداری و یا شماره تلفن٣٢٣۵٩٩٩۵ تماس بگیرند؛ تا با رانندگان متخلف  در این زمینه برخورد قانونی شود.

مژدهی فر در خاتمه،اعلام کرد: هیچ افزایش نرخ کرایه تاکسی در سطح شهر ارومیه نداریم و افزایش ها معمولا سالی یک بار اتفاق می افتد. اگر رانندگان به غیر از نرخ های مصوب در بیلبردهایی که در سطح شهر نصب شده، مبلغی اضافی از مسافران اخذ کنند مسافران می توانند با شماره هایی که اعلام شد تماس بگیرند تا با این افراد در کوتاهترین زمان ممکن برخورد قانونی اعمال شود.

آذربایجان غربی کرونا ضدعفونی تاکسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر