کد خبر: 986668 A

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خبرداد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی گفت: در راستای لبیک به سخنان و راهنمایی‌های رهبر معظم انقلاب، جمعیت هلال احمر نسبت به اجرای طرح آمران سلامت اقدام کرده است.

به گزارش ایلنا، امیر جعفرزاده در جلسه شورای معاونین جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی اظهار داشت: در راستای لبیک به سخنان و راهنمایی‌های گهر بار رهبر معظم انقلاب، جمعیت هلال احمر نسبت به اجرای طرح آمران سلامت اقدام می‌کند.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع  و تاکیدات مقام معظم رهبری برای ترویج فرهنگ پیشگیری از این بیماری و توسعه آموزش‌های همگانی بر مبنای جلب مشارکت‌های مدنی و حمایت بهداشتی درمانی از اقشار آسیب‌پذیر جامعه این طرح همزمان با سراسر کشور در سطح استان و در تمام شعب اجرایی می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی تصریح کرد : تمام شعب جمعیت هلال احمر با به کارگیری اعضای جوان و داوطلب جمعیت هلال احمر به عنوان آمران سلامت که از نیروهای آموزش دیده و مجرب هستند و در قالب تیم‌های سه نفره  با برپایی ایستگاه‌های ثابت و سیار در مکان‌های پردد و شلوغ از قبیل فروشگاه‌ها، میادین اصلی شهرها، ترمینال‌های مسافربری، راه آهن حضور و نسبت به آگاه سازی مردم برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا اقدام می‌کنند.

 این طرح از تاریخ ۵ لغایت ۱۵ آبان ماه اجرا می‌شود.

آذربایجان غربی جمعیت هلال احمر آمران سلامت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر