کد خبر: 985628 A

آقازاده به ایلنا خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی با بیان اینکه تعداد ۲۹ نفر بیماری کووید ۱۹ در ۲۴ ساعته گذشته در استان فوت شدند، افزود: در مجموع تعداد فوتی‌های کرونایی در استان به یک هزار و ۵۰۵ نفر رسید.

جواد آقازاده در گفت وگو با خبرنگار ایلنا بیان کرد: تعداد بیماران سندروم حاد تنفسی یک هزار و ۳۰۵ نفر است که از این تعداد ۲۴۷ نفر در بخش آی سی یو بستری بوده و ۷۹ نفر به دستگاه ونتیلاتور متصل هستند.

وی افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۳۹ نفر بستری جدید به بیماران بستری استان افزوده شده است.

آقازاده درباره بیماران فوتی کرونا بیان کرد: تعداد ۲۲ نفر بیماری کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته در استان فوت شدند. همچنین ۸ نفر با تست منفی کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند که تعداد کل بیماران فوت شده با تست مثبت کووید ۱۹ در استان به یک هزار و ۵۰۵نفر رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی تصریح کرد: در ۲۴ساعت گذشته در شهرهای ارومیه ۱۰ نفر، اشنویه سه نفر، سلماس سه نفر، مهاباد سه نفر، بوکان یک نفر، پیرانشهر یک نفر، میاندوآب یک نفر بر اثر ابتلا به کرونا فوت شدند.

آقازاده درباره گروه های سنی مبتلایان به بیماری کرونا نیز بیان کرد: گروه های سنی مبتلایان به کرونا در استان بیماران زیر ۱۴ سال ۲,۱ درصد بیماران ۱۵ تا ۵۴ سال ۷۳,۲ درصد و بیماران ۵۵ سال و بالاتر ۲۵,۶ درصد است.

افزایش علوم پزشکی استان اذربایجان غربی کرونا 2019 امار فوتی ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر