کد خبر: 984387 A

در ۲۴ ساعت گذشته؛

در ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۲۹ نفر دیگر به آمار فوتی های کرونا، تعداد فوتی های ناشی از کرونا در استان آذربایجان غربی به ۱۴۱۷ نفر رسید.

به گزارش ایلنا، بر اساس اعلام قرارگاه دانشگاهی ستاد استانی مبارزه با بیماری کرونا با فوت ۲۹ نفر دیگر از مبتلایان به کرونا در استان مجموعه کل فوتی های ناشی از این بیماری در بیمارستان‌های استان به یک هزار و ۴۱۷ نفر رسید.

بر اساس همین گزارش با بستری شدن ۱۶۷ نفر دیگر از مبتلایان به کرونا مجموعه کل بستری های ناشی از این بیماری در بیمارستان‌های استان به یک هزار و ۱۹۳ نفر رسیده است.

از مجموعه آمار روزانه بستریان جدید در بیمارستان ها،ارومیه با ۵۷ نفر بستری همچنان در صدر و شهرستانهای بوکان، با ۲۱ نفر میاندواب، با ۱۵ نفر و مهاباد، با ۱۴ نفر در رتبه های بعدی قرار دارند.

همچنین تعداد بستریان در بخش مراقبت های ویژه به ۲۲۸ نفر افزایش یافته است که از این تعداد ۶۹ تن از دستگاه تنفس مصنوعی استفاده می‌کنند.

به گزارش ایلنا، تاکنون بیش از ۴۰ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در دنیا و بیش از ۵۳۴ هزار نفر در ایران به بیماری  کرونا مبتلا شده اند، که از مجموع یک میلیون و ۳۲۰ هزار نفر جان باخته بر اثر کرونا در کشورهای مختلف دنیا نیز ۲،۷ درصد مربوط به ایران است.

آذربایجان غربی کرونا وضعیت قرمز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر