کد خبر: 973340 A

کاشف خبر داد:

رئیس موسسه آموزش عالی زبان‌های خارجی آراد از افتتاح دومین شعبه این موسسه و اولین آکادمی تخصصی زبان آلمانی در شمالغرب کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، سیدحسین کاشف در آیین افتتاح شعبه دوم موسسه آموزش عالی زبان‌های خارجی آراد در ارومیه اظهار کرد: به دنبال استقبال چشمگیر مردم و احساس نیاز برای پاسخگویی به مطالبات مردم در خصوص فراگیری زبان‌های خارجی، شعبه دوم موسسه با رویکرد اولین آکادمی تخصصی زبان آلمانی در شمالغرب کشور با دربرگیری تمام رده‌های سنی ایجاد و افتتاح شد.

وی همچنین از افتتاح اولین مرکز آموزش Duolingo در آذربایجان‌غربی و راه اندازی اولین اپلیکیشن جامع یوس در کشور خبر داد و گفت: این اپلیکیشن به صورت کاملا رایگان در کافه بازار به عنوان مرجع برنامه‌های اندرویدی قرار گرفته و تمامی آحاد مردم می‌توانند با نصب این اپلیکیشن بر روی گوشی‌های خود از خدمات متنوع آن بهره‌مند شوند.

رئیس موسسه آموزش عالی زبان‌های خارجی آراد اضافه کرد: دوره‌های آموزشی زبان‌های خارجی برای سنین زیر ۱۸ سال که کودکان و نوجوانان را شامل می‌شود، نیز با کسب مجوز از وزارت آموزش و پرورش از ابتدای سال ۱۴۰۰ راه‌اندازی می‌شوند.

کاشف با اشاره به مزیت‌های دوره‌های آموزشی موسسه آموزش عالی زبان‌های خارجی آراد نیز گفت: تمامی مدارک اتمام دوره‌های آموزشی در این موسسه از سوی وزارت علوم تایید شده و قابلیت ترجمه و ارائه به تمامی مراجع و مراکز علمی و دانشگاهی بین المللی را دارند.

وی با بیان اینکه تمامی اساتید این موسسه متخصص بوده و مدارک معتبر دانشگاهی و بین المللی دارند، اضافه کرد: مجوز برگزاری دوره‌های ضمن خدمت کارکنان دستگاه‌های اجرایی، ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی نیز توسط موسسه آراد اخذ شده و در این زمینه نیز آماده ارائه خدمات لازم هستیم.

رئیس موسسه آموزش عالی زبان‌های خارجی آراد با اشاره به شیوع کرونا نیز گفت: برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز بروزترین سیستم آموزشی کامل مجازی نیز در این موسسه راه‌اندازی شده تا علاقه‌مندان با خیالی آسوده به فراگیری زبان‌های خارجی اقدام کنند.

کاشف با بیان اینکه از کل کشور متقاضی تحصیل زبان‌های خارجی به صورت مجازی در موسسه آراد وجود دارد، تصریح کرد: شعار این موسسه «آراد، نردبان نخبه‌ها» بوده و به همین دلیل بهترین کیفیت آموزشی را برای همه علاقه‌مندان فراهم کرده‌ایم.

برگزاری دوره‌های آموزش زبان آلمانی از سطوح مبتدی تا پیشرفته

مدیر آکادمی تخصصی زبان آلمانی موسسه آموزش عالی زبان‌های خارجی آراد نیز در این آیین با بیان اینکه مطالبه‌های زیادی از سوی مردم برای فراگیری زبان آلمانی در سطح استان آذربایجان‌غربی و شهر ارومیه احساس شد، افزود: به همین منظور با کادری مجرب و متخصص اقدام به ایجاد آکادمی تخصصی زبان آلمانی در ارومیه کردیم.

اصغر فرج‌‌زاده با بیان اینکه دوره‌های آموزش زبان آلمانی از سطوح مبتدی تا پیشرفته در این آکادمی صورت می‌پذیرد، خاطر نشان کرد: تمامی علاقه‌مندان می‌توانند برای آمادگی لازم جهت آزمون‌های مهاجرت در این آکادمی آموزش ببینند.

وی دلیل اصلی مطالبه آموزش زبان آلمانی توسط مردم را نیز ایجاد شرایط ادامه تحصیل و موقعیت‌های شغلی خوب توسط کشور آلمان عنوان کرد.

آذربایجان غربی ارومیه آلمانی شمالغرب کشور زبان خارجه موسسه آراد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر