کد خبر: 972234 A

شهردار ارومیه خبر داد:

شهردار ارومیه از اجباری شدن استفاده از ماسک در ناوگان حمل و نقل عمومی به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پیشگیری از تشدید کرونا خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمد حضرت پور با اعلام خبر درباره الزام استفاده از ماسک در ناوگان حمل و نقل ارومیه گفت: با توجه به اوج گیری شیوع ویروس کرونا، ابلاغ رسمی استفاده از ماسک در ناوگان حمل و نقل عمومی برای رانندگان و مسافرین الزامی شد.

 وی خاطرنشان کرد: در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک توسط مسافرین، اجازه استفاده از ناوگان جهت تردد به آنها داده نخواهد شد.

 شهردار ارومیه از همه رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی و مسافران درون شهری درخواست کرد، در اجرایی کردن این بخشنامه به منظور حفظ سلامت سلامت خود و پیشگیری از تشدید شیوع کرونا همکاری لازم را داشته باشند.

 وی افزود: در حال حاضر شهر ارومیه در وضعیت قرمز قرار دارد و از شهروندان درخواست می‌کنیم جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا زدن ماسک و همچنین توصیه های بهداشتی هنگام خروج از منزل را رعایت کنند.

حضرت پور خاطرنشان کرد: با توجه به آغاز فصل پاییز و گسترش شیوع بیماری های فصلی، خطر تشدید شیوع ویروس کرونا را باید جدی گرفت.

 وی افزود: تمام تلاش مدیریت شهری ارومیه و این معطوف شده که با رعایت پروتکل های بهداشتی از تشدید شیوع کرونا پیشگیری کند و اعلام می داریم که خدمات شهرداری شامل فقط آن دسته از افراد می شود که پروتکل های بهداشتی را رعایت و ماسک می زنند.

 شهردار ارومیه ابراز امیدواری کرد که با رعایت پروتکل های بهداشتی و زدن‌ماسک زنجیره ویروس کرونا قطع شود.

اتوبوس تاکسی شهرداری ماسک ارومیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر