کد خبر: 971684 A

همزمان با سراسر کشور تا ۱۶ مهر ماه صورت گرفت؛

رئیس دانشگاه علمی کاربردی آذربایجان غری از تمدید ثبت نام دانشجویان برای مراکز علمی کاربردی همزمان با سراسر کشور تا ۱۶مهر خبر داد.

به گزارش ایلنا. رسولی صدقیانی در خصوص تمدید مجدد ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی این دانشگاه اظهار کرد: پذیرش بدون آزمون دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای و مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی کاربردی که بصورت سراسری از 11 شهریور شروع شده بود تا 16 مهر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

 وی افزود: 13 مرکز آموزش با تعداد 92 کد رشته محل در دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای و 55 کد رشته محل در دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای در سطح استان تا تاریخ مذکور برای مهر ماه 1399 پذیرش دانشجو خواهند داشت.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان آذربایجان غربی تصریح کرد: علاقمندان به تحصیل در رشته های مهارتی می توانند با مراجعه به پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای پذیرش برای دوره‌های کاردانی و دوره های کارشناسی و اطلاع کامل از شرایط ثبت نام و عناوین رشته های مهارتی نسبت به ثبت نام الکترونیکی اقدام کنند.

آذربایجان غربی ثبت نام علمی کاربردی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر