کد خبر: 970939 A

جانشین سپاه شهدای آذربایجان‌غربی خبر داد:

جانشین سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: از برگزاری ۱۰۰ عنوان برنامه توسط سپاه شهدای آذربایجان غربی همزمان با هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ تقی نجمی در نشست خبری گفت: 100 ویژه برنامه توسط سپاه شهدای آذربایجان غربی همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود که یکی از برنامه های شاخص این هفته دیدار فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس با رهبر معظم انقلاب است که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می شود.

وی همچنین از تجلیل رزمندگان دفاع مقدس خبر داد و گفت: در طول این هفته ۳۷ هزار رزمنده دفاع مقدس در استان مورد تجلیل قرار خواهند گرفت. 

نجمی تصریح کرد:به مناسبت چهل سالگی و در طول هفته دفاع مقدس، ۸۰ عنوان یادواره شهدا در سطح استان برگزار خواهد شد.

وی به برنامه‌های این جشنواره اشاره کرد و افزود: طرح ۴ میلیون صلوات جهت رهایی از ویروس منحوس کرونا، پاسداشت شهدای سلامت در استان،  برگزاری مسابقات ورزشی و برگزاری جشنواره فرهنگی عرشیان خاکی  از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس است‌.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره فرهنگی هنری  عرشیان خاکی در استان خاطر نشان کرد:این جشنواره با آثار مختلف از جمله عکس،فیلم،موشن گرافی و دلنوشته در طول هفته دفاع مقدس برگزار می شود و از ۴۰ اثر برتر تجلیل به عمل خواهد آمد.

جانشین فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی به پروژه‌های قابل افتتاح سپاه در هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: ۲۰۰۰ پروژه در طول هفته دفاع مقدس افتتاح خواهد شد که ۵۰۰ پروژه مربوط به مسکن مددجویی و ۱۵۰۰ پروژه مربوط به  محرومیت زدایی در استان است که با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان افتتاح می‌شود.

نجمی همچنین از برگزاری اردوی راهیان نور در استان خبر داد و افزود: با توجه به شرایط کرونایی در استان ۴۰ اردوی راهیان نور با رعایت پروتکل های بهداشتی و به صورت محدود از لحاظ نفرات و ساعات در ۷ یادمان شهدای استان برگزار خواهد شد.

دفاع مقدس سپاه شهداء آذربایجان غربی رهبر معظم انقلاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر