کد خبر: 969446 A

معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه خبر داد:

معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه گفت: فاز اول کمربندی دوم شهر به طول 7 کیلومتر از 65 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.

زوار در گفت وگو با ایلنا بیان کرد: اجرای ساخت کمربندی دوم ارومیه به طول 42 کیلومتر از سال 96، بعد از اتمام مطالعات وارد فاز اجرایی شد که سهم شهرداری از ساخت این کمربندی به طول 27 کیلومتر از تقاطع غیر هم سطح سرو تا جاده اشنویه است.

 وی افزود: مابقی اجرای ساخت کمر بندی دوم شهر  از جاده اشنویه تا تقاطع غیر همسطح بر عهده اداره راه و شهرسازی آذربایجان غربی است.

زوار تصریح کرد: فاز اول به طول 7 کیلومتر با 7 تقاطع غیر هم سطح از محل پل شهیدلر کورپسی – سرو - انهر در دست ساخت است که تعداد تقاطع‌های غیر هم سطح در این مسیر 27 کیلومتری به تعداد 11 پل است.

وی با بیان اینکه  سهم شهرداری ارومیه از پروژه کمربندی دوم در 3 فاز خلاصه شده است افزود:فاز اول به طول 7 کیلومتر، فاز دوم به طول 10 کیلومتر و فاز سوم نیز به طول 10 کیلومتر است که با اتمام فاز اول این پروژه  فاز دوم کمربندی،از جاده انهر تا جاده بند به طول 10 کیلومتر وارد فاز اجرایی می شود.

معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه خاطر نشان کرد: با اتمام فاز دوم کمربندی فاز سوم از جاده بند تا جاده اشنویه(ایستگاه راه آهن ارومیه –مراغه ) به اتمام خواهد رسید  و مابقی فازها از ایستگاه راه آهن  تا تقاطع غیر هم سطح سرو خواهد بود.

شهرداری ارومیه کمربند دوم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر