کد خبر: 967625 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

معاون سازمان مدیریت پسماند ارومیه گفت: مدارس سطح شهر ارومیه توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه جهت حفظ سلامت دانش‌آموزان به صورت مستمر از شهریور ماه ضدعفونی می‌شود.

هادی بصاری در گفت وگو با ایلنا، با اشاره به ضدعفونی مدارس سطح شهر ارومیه اظهار کرد: مدارس توسط اکیپ‌های اجرایی نواحی ششگانه سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه ضدعفونی می‌شود.

وی افزود: ضدعفونی مدارس از ابتدای شهریور ماه آغاز شده و به صورت مستمر و با برنامه‌ریزی توسط نواحی ششگانه سازمان انجام می‌گیرد.

معاون سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: هر ساله مدارس سطح شهر برای استقبال از آغاز سال تحصیلی جدید توسط اکیپ‌های سازمان مدیریت پسماند شست‌وشو می‌شد ولی امسال به سبب شرایط خاصی که در آن قرار داریم فرآیند ضدعفونی شدن نیز انجام می‌گیرد‌.

بصاری خاطر نشان کرد: پرسنل و به ویژه پاکبانان سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه از همان روزهای آغازین مبارزه با ویروس کرونا در خط مقدم قرار داشته و شبانه‌روزی جهت حفظ سلامت شهروندان در تلاش هستند.

وی گفت: از شهروندان فهمیم نیز انتظار داریم که بیشترین مشارکت را در این روزها با سازمان مدیریت پسماند داشته باشند و برای حفظ سلامت خود و پاکبانان از انداختن ماسک و دستکش‌های خود در سطح شهر اجتناب کنند.

ضد عفونی مدارس ارومیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر