کد خبر: 963816 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

رئیس هیات کشتی آذربایجان ‌غربی گفت: پس از برگزاری لیگ برتر ایران تاریخ برگزاری یا لغو لیگ کشتی باشگاه های جهان در ارومیه اعلام می شود.

 اسماعیل کیومرثی در گفت وگو با ایلنا، با اشاره به رقابت‌های لیگ کشتی آزاد بزرگسالان باشگاه‌های جهان به میزبانی ارومیه اظهار داشت: با توجه به اینکه لیگ کشوری کشتی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و ستاد کرونا مجوزی برای برگزاری لیگ برتر کشتی ایران صادر نکرده است، به همین دلیل اگر قرار بر برگزاری مسابقات لیگ باشگاه‌های جهان باشد، باید لیگ کشتی کشورمان برگزار و تیم‌های برتر مشخص شوند.

وی تصریح کرد: پس از برگزاری لیگ برتر ایران اعلام می‌شود که در تاریخ مشخصی لیگ کشتی باشگاه‌های جهان در ارومیه برگزار خواهد شد  یا نه.

رئیس هیات کشتی آذربایجان ‌غربی گفت: تیم‌های خارجی پیش از شیوع ویروس کرونا برای شرکت در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کرده بودند و تیم‌های همسایه و تیم روسیه و چند تیم دیگر قرار بود که برای انجام مسابقات به ارومیه سفر کنند اما در حال حاضر با توجه به بحث کرونا برگزاری این مسابقات در هاله ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش ایلنا، پیش از این تاریخ برگزاری رقابت‌های کشتی باشگاه‌های جهان در ارومیه ۲۸ آبان اعلام شده و قرار بر این بود این مسابقات به مدت سه روز در ورزشگاه ۶ هزار نفری ارومیه برگزار شود.

به گفته مسئولان هیئت کشتی امکانات سخت‌افزاری برگزاری این رقابت‌ها نیز به صورت کامل در اورمیه وجود دارد اما شیوع ویروس کرونا، برگزاری آن را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است.

 

ایران جهان کشتی لیگ برتر لیگ کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر