کد خبر: 963280 A

معاون علمی فناوری رئیس جمهور مطرح کرد:

معاون علمی فناوری رئیس جمهور گفت: در تابلو ارزش‌گذاری بورس ۴۱ شرکت دانش بنیان با ۲۸۰هزار میلیارد تومان ارزش در حال فعالیت هستند.

به گزارش ایلنا، سورنا ستاری در حاشیه سفر یک‌روزه به آذربایجان غربی، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید محدودیت و موانع رشد و توسعه علمی شرکت‌های دانش بنیان آذربایجان‌غربی رفع شود و با جلساتی که امروز تشکیل شد، امیدواریم حمایت جدی از سوی معاونت علمی و فناوری رییس جمهور انجام شود تا بتوانیم به استانداردهای لازم در این خصوص برسیم.  

وی تصریح کرد: در حوزه اقتصاد دانش بنیان اتفاقات خوبی افتاده است و در حال حاضر بیش از ۵۳۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور فعالیت دارند.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افزود: در حال حاضر در تابلو  ارزش گذاری بورس ۴۱شرکت دانش بنیان با ۲۸۰هزار میلیارد تومان ارزش در حال فعالیت هستند.

ستاری با اشاره به اینکه آذربایجان غربی و ارومیه باتوجه به نزدیکی به ترکیه دارای ظرفیت و پتانسیل بالایی در این زمینه است، تصریح کرد: به دلیل داشتن نیروی انسانی متخصص و توانمند در دانشگاه های استان، آذربایجان غربی می تواند مسیری برای توسعه دانش و حتی صادرات محصولات دانش بنیان باشد.

بورس دانش بنیان علم فناوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر