کد خبر: 950001 A

فرمانده سپاه شهدای استان خبر داد:

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی از توزیع ۳۷۰ هزار بسته معیشتی کمک مومنانه در مرحله اول بین اقشار آسیب پذیر این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا سردار حبیب  شهسواری از آغاز دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه در استان خبر داد و افزود: این مرحله از کمک مومنانه در استان همزمان با سراسر کشور از عید قربان تا عید غدیر آغاز شده است.

شهسواری افزود: این مرحله از رزمایش در سه بخش متوالی با همراهی مردم نوع‌دوست، خیرها، دستگاه‌های اجرایی به ویژه ستاد اجرایی فرمان امام خمینی، کمیته امداد، بهزیستی و ... اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: اولین بخش رزمایش از عید قربان تا غدیر آغاز شده است که در این مرحله ۴۰ هزار بسته معیشتی بین اقشار آسیب پذیر استان و مددجویان کمیته امداد و بهزیستی توزیع می شود.

وی با بیان اینکه دومین بخش از این کمک ها در دهه اول محرم صورت خواهد گرفت افزود : فاز سوم کمک های مومنانه در دهه آخر ماه صفر انجام خواهد گرفت که مجموعا در این سه بخش از کمک های مومنانه ۲۰۰ هزار بسته معیشتی در بین اقشار آسیب پذیر توزیع خواهد شد

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی از تهیه ۱۰۰۰ بسته جهیزیه هر کدام به مبلغ ۱۰ میلیون تومان در استان خبر داد و افزود: این مقدار جهیزیه با کمک خیرین تهیه و در بین نیازمندان و مددجویان کمیته امداد و بهزیستی توزیع شده است

رزمایش کمک مومنانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر