کد خبر: 949318 A

بیداردل به ایلنا خبر داد:

رئیس هیات کونگ‌فو و هنرهای رزمی آذربایجان‌غربی گفت: مسابقات تکنیک کونگ‌فو در بخش دختران و رده سنی نونهالان و نوجوانان گرامیداشت هفته عفاف و حجاب 18 مرداد ماه در ارومیه برگزار خواهد شد.

یوسف بیداردل در گفتگو با ایلنا، با اشاره به شیوع ویروس کرونا و به منظور مبارزه با این ویروس منحوس تاکنون ضمن رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی، تمامی باشگاه‌ها و محل‌های تمرینی تعطیل شده است، اظهار داشت: در این راستا تمامی فعالیت‌ها و شرکت در مسابقات به صورت مجازی ادامه داشته است .

رئیس هیات کونگ‌فو و هنرهای رزمی آذربایجان‌غربی گفت: همچنین باز آموزی 6 فرم تکنیکی فدراسیون کونگ فو توسط اساتید استان به صورت لایو برای ورزشکاران سراسر آذربایجان‌غربی انجام شد.

وی در ادامه با اشاره به برنامه‌های آینده این هیات افزود: مسابقات تکنیک کونگ‌فو در بخش دختران رده سنی نونهالان و نوجوانان گرامیداشت هفته عفاف و حجاب 18 مرداد ماه در ارومیه برگزار خواهد شد.

رئیس هیات کونگ‌فو و هنرهای رزمی آذربایجان‌غربی از برگزاری دوره داوری درجه سه خبر داد و اظهار داشت: این دوره داوری به صورت مجازی با حضور 50 نفر از آقایان و بانوان در 24 مرداد برگزار می‌شود.

بیداردل با اشاره به اینکه هیات کونگ‌فوی استان اخیرا در مسابقات کشوری تکنیک جوانان در بخش آقایان شرکت کرد تصریح کرد: در این مسابقات که با حضور 120 ورزشکار در قم برگزار شد، جوانان استان یک مدال نقره توسط امید نصرالله زاده از بوکان کسب کردند.

وی بیان کرد: همچنین بانوان استان در مسابقات تکنیک کشوری شرکت کرده و یک مدال برنز توسط عایشه دیواز از پیرانشهر کسب کردند.

بیداردل به کسب مقام چهارم کشوری توسط کونگ‌فوکاران استان اشاره کرد و افزود: در این مسابقات که در سبک گرات سان با شرکت تیم 11 نفره استان برگزار شد، یک مدال طلا، یک نقره و دو برنز کسب شد.

رئیس هیات کونگ‌فو و هنرهای رزمی آذربایجان‌غربی اظهار داشت: امروز مسابقات استانی تکنیک در بخش پسران رده سنی نونهالان و نوجوانان گرامی‌داشت شهدای مدافع سلامت در ارومیه برگزار می‌شود.

کونگ فو توآ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر