کد خبر: 944062 A

با حضور معاون وزیر صمت صورت گرفت؛

با حضور مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی و صنایع کوچک، دو واحد تولیدی ساخت ایمپلنت های جراحی و بزرگترین واحد تولیدی کنسانتره خاورمیانه در ارومیه افتتاح شد.

به‌گزارش ایلنا، همزمان با سفر محسن صالح‌نیا معاون وزیر صمت به آذربایجان‌غربی از دو واحد تولیدی ساخت ایمپلنت های جراحی و بزرگترین کارخانه تولیدی کنسانتره میوه در خاورمیانه افتتاح و به بهره برداری رسید 

واحد تولیدی مهندسی پزشکی ابزار جراحان ارومیه با سرمایه گذاری ۳۲۰ میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۴ هزارمترمربع انواع پلاتین و ایمپلنت فک و صورت، ارتوپدی و ستون فقرات را تولید می کند.

کارخانه تولیدی کنسانتره ایرانیان با سرمایه گذاری شرکت آلمانی و بالغ بر ۲۰ میلیون یورو سرمایه و ظرفیت تولید ۶۰۰ تن کنسانتره در روز و اشتغال ۱۱۰ نفر که با بهره برداری کامل از هر دو فاز پروژه اشتعال کامل ۵۰۰ نفر صورت می گیرد.

همچنین در این سفر از پروژه های جهش تولید واحد های تولیدی هزاره غرب و تراکتور سازی ارومیه و شرکت آذر باتری ارومیه تولید کننده انواع باتری خودرو بازدید به عمل آمد.

به گزارش ایلنا، آذربایجان‌غربی از نظر صنعتی یکی از استان‌های کم‌برخوردار کشور به شمار می‌رود امید است با اجرای قانون خروج از رکود تدوینی دولت، اقدامات خوبی در راستای بازگشت واحدهای تولیدی و صنعتی این استان به مدار تولید و جذب سرمایه آغاز شود.

افتتاح واحد های تولیدی آذربایجان غربی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر