کد خبر: 943048 A

حاتمی مطرح کرد:

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان غربی گفت: با اقدامات در دست اجرا و تصمیمات اتخاذ شده، معضلات دپوی غیر اصولی سیب صنعتی در آذربایجان غربی رفع می‌شود.

به گزارش ایلنا، حاتمی در جلسه بررسی معظلات دپوی غیراصولی و غیربهداشتی سیب صنعتی که در محل سالن جلسات دادگستری کل استان برگزار شد، اظهار داشت: دپوی غیراصولی و غیربهداشتی سیب صنعتی از سوی مراکز غیرمجاز در حاشیه جاده های استان همه ساله مشکلاتی را چه از نظر بهداشتی و چه از نظر ایجاد ترافیک و چهره ناخوشایند در حاشیه شهرهای استان ایجاد می‌کند و ایجاب می‌کند یک هماهنگی و همکاری بین دستگاه‌های ذیربط برای ساماندهی جمع آوری و دپوی سیب صنعتی در استان صورت پذیرد تا شاهد مرتفع شدن این معظلات باشیم.

وی ادامه داد: اکنون که در آستانه فرا رسیدن فصل برداشت سیب در استان هستیم باید اقدامات پیشگیرانه را انجام دهیم چرا که با فرا رسیدن فصل برداشت سیب و بدون اقدامات پیشگیرانه و ممانعت از دپوی غیراصولی در مراکز غیرمجاز با شروع به کار این مراکز کار خیلی سخت خواهد شد.

این مسوول ادامه داد: اقدامات ما نه تنها می بایست جلوگیری از ایجاد مراکز غیرمجاز دپوی سیب صنعتی باشد، بلکه ساماندهی مراکز مجاز و در صورت نیاز افزایش این مراکز جهت تسهیل در دسترسی کشاورزان به این مراکز را در دستور کار خود قرار دهیم.

به گزارش ایلنا، این جلسه به درخواست جهاد کشاورزی استان برای ورود دستگاه قضایی استان به معضلات دپوی غیراصولی سیب در حاشیه جاده های استان و با حضور ارگان‌های ذیربط تشکیل یافته بود که در آن هر یک از حاضرین نکته نظرات و پشنهادات خود را مطرح و در پایان مصوباتی به تصویب رسید که با عملیاتی شدن آنها به نسبت زیادی از مشکلات دپوی غیر اصولی سیب صنعتی در استان مرتفع خواهد شد.

جهاد کشاورزی آذربایجان غربی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر