کد خبر: 942109 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی از برگزاری ۱۳ نشست مجازی توسط انجمن قصه گویی کانون آذربایجان‌غربی از ابتدای سال ۱۳۹۹ خبر داد.

 جواد زاهدی در گفت‌وگو با ایلنا با بیان این خبر گفت: با شروع به کار انجمن قصه گویی کانون آذربایجان‌غربی از فروردین سال جاری، این انجمن با دعوت از نویسندگان، مدرسان و قصه‌گویان مطرح کشوری و منطقه‌ای نشست‌های تخصصی متنوعی را در حوزه قصه گویی برگزار کرده است. 

زاهدی افزود: هادی ملکی مدرس قصه‌گویی، نویسنده و کارگردان، زهره پریرخ نویسنده و شاعر و شادی پاکزاد قصه‌گوی برتر منطقه‌ای از جمله مدعوین حاضر در این نشست‌های مجازی بوده اند که همزمان با شیوع ویروس کرونا در قالب ۳ کارگاه تخصصی دختران، پسران و بزرگسالان در پویایی این کارگاه‌ها نقش چشمگیری داشتند. 

مدیرکل کانون استان گفت: لحن و بیان در قصه‌گویی، شناخت قصه، انتخاب قصه و پرداخت قصه از جمله‌ محورهای موضوعی هستند که در این نشست‌ها به آنها پرداخته شده است.

زاهدی تصریح کرد: صفحه رسمی انجمن قصه گویی کانون استان آذربایجان‌غربی به آدرس Ghesehgouee_azargharbi جهت دسترسی به منابع و فایل‌های تصویری ادوار مختلف جشنواره‌های قصه‌گویی کانون استان راه اندازی شده است.

وی افزود: فراخوان بیست و سومین جشنواره بین‌المللی قصه گویی کانون با فرم و محتوای جدید در مرداد ماه سال جاری منتشر و مرحله استانی آن همزمان با شب یلدا و مرحله منطقه‌ای و ملی در سال آینده برگزار می شود.

کانون پرورشی کودک و نوجوان آذربایجان غربی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر