کد خبر: 934809 A

مدیر کل راه‌ و شهرسازی استان:

مدیر کل راه‌ و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: با توجه به هم مرز بودن استان با سه کشور توسعه استان در گرو توجه بیشتر به ظرفیت های مرزی امکان پذیر است.

به‌گزارش‌ایلنا، سیدمحسن حمزه‌لو در جلسه‌کمیته مدیریت‌بحران شورای هماهنگی راه‌وشهرسازی آذربایجان‌غربی، اظهار داشت: پیشرفت استان در حوزه حمل‌ونقل کاملا مشهود است و در حال حاضر با توجه به شرایط اقتصادی ایران اسلامی اولویت اصلی مجموعه راه و شهرسازی استان بستر‌سازی‌ برای افزایش مبادلات مرزی و استفاده بهینه از ظرفیت‌ پنج پایانه‌مرزی تبیین شده است.

وی تعامل و هم‌افزایی را از عوامل موفقیت در پیشبرد اهداف این مجموعه عنوان کرد و افزود: ارتقای جایگاه خانواده بزرگ راه و شهرسازی استان، راهبرد اصلی تعیین شده و با استفاده از تمام ظرفیت‌ها تلاش می‌شود حرکت رو به رشد بخش حمل‌ونقل استان سرعت بگیرد.

به گزارش ایلنا، اولین جلسه کمیته مدیریت بحران شورای هماهنگی راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در سال جاری با محوریت ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته زیرمجموعه‌های راه و شهرسازی استان برای مقابله با کووید١٩ و آمادگی ادارات کل برای مقابله با بحران‌های احتمالی به میزبانی اداره کل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی با حضور رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان و اعضای کمیته مدیریت بحران راه و شهرسازی برگزار شد.

راه وشهرسازی آذربایجان غربی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر