کد خبر: 932668 A

آقالو به ایلنا خبر داد:

دبیر جشنواره زیر سایه خورشید در آذربایجان‌غربی گفت: دوازدهمین دوره جشنواره مردمی زیر سایه خورشید امسال نیز همانند سالهای گذشته در استان برگزار می‌شود.

ادریس آقالو در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: دوازدهمین دوره جشنواره مردمی زیر سایه خورشید امسال در حالی برگزار می‌شود که نه تنها ایرانیان بلکه تمام مردم جهان با مشکل شیوع گسترده ویروس کرونا درگیر هستند، بنابر این جشنواره امسال با محدودیت‌های ویژه و رعایت کامل پروتکل‌‎های بهداشتی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: امسال تمام برنامه‌های تجمعی، گردهمایی‌ها و نشست‌ها لغو و بخشی از هزینه برنامه‌های یادشده صرف امور خیریه از قبیل آزادسازی زندانی، تامین جهیزیه و خدمت در مناطق محروم استان خواهد شد.

دبیر جشنواره زیر سایه خورشید در آذربایجان‌غربی تصریح کرد: همچنین با توجه به شعار "سال جهش تولید" و برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی، پرچم بارگاه منور امام رضا(ع) به مراکز استقرار و فعالیت صنایع سنگین و سبک و فروشگاه‌های تولیدی و توزیعی می‌رود.

آقالو اضافه کرد: حضور در مناطق محروم، دیدار با خانواده شهدا به ویژه شهدای سلامت استان و همچنین تقدیر از کادر درمانی درگیر با بیماری کرونا، پاکبانان، سبزبانان و دیگر قهرمانان این دوران از دیگر برنامه‎ این کاروان‌ها هستند.

وی با اشاره به اینکه اجرای پروتکل‌های بهداشتی به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کووید ۱۹ را از مهمترین اولویت‌ها و دغدغه ستاد برگزاری دوازدهمین دوره زیر سایه خورشید است عنوان کرد : امسال علاوه بر شهر ارومیه کاروان فقط در چهار شهر استان از جمله چالدران، شوط،‌چایپاره و تکاب حضور خواهند یافت که در آن شهرستان‌ها نیز برنامه تجمعی برگزار نخواهد شد.

جشنواره زیر سایه خورشید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر