کد خبر: 837034 A

بی‌احتیاطی و عدم توجه به جلو از سوی راننده خودرو سمند باعث بروز حادثه در جاده مهاباد_ارومیه شد در این حادثه چهار تن از سرنشینان خودرو سمند در دم جان باختند.

فرمانده انتظامی مهاباد در گفت و گو با ایلنا گفت: در اثر حادثه رانندگی مسیر مهاباد به ارومیه چهار نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر نیز زخمی شد.

سرهنگ برزو تجاری اظهار کرد: این حادثه در سه‌ راهی کوسه کهریز و به دنبال برخورد یک دستگاه کامیون «ایسوزو» با یک دستگاه سواری سمند روی داد.

وی افزود: پس از اطلاع از وقوع این حادثه بلافاصله ماموران پلیس راه به همراه گروه‌های امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

فرمانده انتظامی مهاباد ادامه داد: در این حادثه، راننده و سه نفر از سرنشینان خودرو سواری سمند به علت شدت جراحت‌های وارده جان خود را از دست دادند و راننده کامیون نیز مصدوم شد.

وی افزود: کارشناسان پلیس راه علت این حادثه را بی‌احتیاطی و عدم توجه به جلو از سوی راننده خودرو سمند اعلام کردند.

به گزارش ایلنا ؛ مسیر مهاباد – ارومیه به طول ۱۱۶ کیلومتر از جاده‌های حادثه‌خیز جنوب آذربایجان‌غربی به شمار می‌رود.این راه همواره یکی از پرترددترین مسیرهای جنوبی آذربایجان‌غربی است و حذف نقاط حادثه‌خیز و افزایش عرض آن در کاهش حوادث رانندگی از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.با وجود آن که بخش عمده‌ای از این جاده از ارومیه تا سه راهی نقده چهار بانده شده است ولی قطعه آخر این مسیر که از سه راهی نقده تا مهاباد است هنوز دو بانده بوده و همچنان قربانی می‌گیرد.

در نیمه اول امسال  حوادث رانندگی جاده‌های این شهرستان جان ۲۰ شهروند را گرفته است.

 

 

پلیس راه جاده خودرو ماموران پلیس حادثه رانندگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر