کد خبر: 835886 A

نماینده ارومیه در مجلس :

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: وعده کنترل و نظارت تنها راه برون‌رفت از مشکلات گرانی نبوده و باید راهکارهای اساسی در این زمینه اتخاذ شود.

سید هادی بهادری در گفت و گو با ایلنا، با اشاره به گرانی‌های دامنه دار در ارتباط با افزایش قیمت بنزین، اظهار داشت: ارائه وعده برای کنترل و نظارت تنها راه برون‌رفت از مشکلات گرانی نبوده و باید راهکارهای اساسی اتخاذ شود.

وی، افزود: برخی از گرانی‌ها در پی افزایش قیمت بنزین ناگزیر بوده و اتفاق خواهد افتاد اما نظارت‌های جدی باید در راستای جلوگیری از سوءاستفاده‌ها صورت پذیرد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، گفت: مجلس باید قدم‌های جدیدی برداشته و در زمینه کمک به مردم ورود پیدا کند، در حوزه خودرو باید امتیازاتی به بخش عمومی داده شود تا مردم با مشکل مواجه نشده، بیش از این متضرر نشوند و خدمات و حمل و نقل عمومی از جمله وسایل حمل و نقل گازوئیل سوز، توسعه مترو و تراموا توسعه یابد.

وی، با اشاره به لزوم تولید خودروهای کم مصرف و برقی در داخل کشور، گفت: اگر تعرفه واردات خودروهای کم مصرف کمتر شده و در داخل کشور نیز تولید این گونه خودروها توسعه پیدا کند، می‌توان در مصرف بنزین صرفه‌جویی کرد.

بهادری، با اشاره به جایگاه مجلس در افزایش قیمت بنزین، ابراز داشت: مجلس در شوک است، چرا‌که این اتفاق از مجلس آغاز نشد. آقای لاریجانی به عنوان رئیس قوه مقننه باید نظر خود را از جایگاه مجلس بیان می‌کرد در حالی‌که نظر شخصی خود را در جلسه سران قوا بیان کرده است.

وی، بیان داشت: برای جلوگیری از گرانی‌های احتمالی باید راهکارهای مناسب از سوی مسئولان دولتی و دستگاه های دخیل ارائه شود تا در آینده شاهد تاثیر این وضعیت بر زندگی مردم نباشیم.

 

 

کنترل و نظارت گرانی مجلس شورای اسلامی مشکلات سران قوا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر