کد خبر: 833478 A

زاهدی به ایلنا خبر داد:

مدیر کل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی‌گفت: مرحله منطقه‌ای بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در منطقه‌ یک کشور، طی روزهای ۲۵ و ۲۶ آبان ۱۳۹۸ با حضور قصه‌گویان پنج استان آذربایجان‌غربی، آذربایجان‌ شرقی، اردبیل، زنجان و قزوین در ارومیه برگزار می شود.

جواد زاهدی در گفت وگو با ایلنا، از آمادگی کامل کانون استان برای میزبانی شایسته از این رویداد مهم فرهنگی خبر داد.

زاهدی گفت: ۲۵ قصه گوی راه‌یافته به مرحله منطقه‌ای بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی در بخش مردان و زنان از پنج استان کشور در این مرحله به قصه‌گویی می پردازند که از این تعداد پنج قصه گو به مرحله ملی که همزمان با شب یلدای ۹۸ در تهران برگزار می شود، راه می یابند.

وی افزود: با اعلام دبیرخانه مرکزی بیست و دومین جشنواره‌ بین المللی قصه گویی، ارومیه طی روزهای ۲۵ و ۲۶ آبان ۱۳۹۸ میزبان استان‌های منطقه یک جشنواره با حضور قصه‌گویان استان‌های آذربایجان‌غربی، آذربایجان‌شرقی، اردبیل، زنجان و قزوین است.

زاهدی با بیان اینکه این مرحله از جشنواره دارای برنامه‌های جنبی است، افزود: از جمله برنامه ها می توان به برگزاری کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی قصه گویی و اعزام قصه گویان به مدارس ارومیه اشاره کرد.

مدیرکل کانون استان افزود: زمان آغاز مراسم افتتاحیه جشنواره رأس ساعت ۸:۳۰ صبح روز شنبه ۲۵ آبان و مراسم اختتامیه با حضور مسئولان استانی رأس ساعت ۱۵ روز ۲۶ آبان ۹۸ در سالن سینما تئاتر مجتمع شهید فرخی کانون است.

آذربایجان شرقی آذربایجان غربی جشنواره بین المللی کودکان و نوجوانان منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر