کد خبر: 830240 A

با شکست مقابل سایپا رقم خورد؛؛

تیم والیبال شهرداری ارومیه در هفته دوم مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور در خانه خود به مصاف سایپا رفت و با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد

به گزارش ایلنا از ارومیه، تیم والیبال شهرداری ارومیه امروز در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال در ورزشگاه 6 هزار نفری الغدیر ارومیه میزبان تیم سایپا بود که با حضور بیش از چهار هزار تماشاگر عاشق والیبال در مقابل میهمان خود مغلوب شد.

ست اول بازی را شهرداری ارومیه با برتری تمام و اختلاف ۱۱ امتیازی سایپا را مغلوب کرد.

در ست دوم تیم سایپا با تفکرات مربی ارومیه‌ای خود این ست را مشابه نتایج ست اول با نتیجه 25 بر 14 به نفع خود تمام کرد.

 در ست سوم شهرداری ارومیه با تشویق تماشاگران حاضر در دورنالار یواسی با تفکرات مصطفی کارخانه  قدرت خود را به نمایش گذاشت و بازی را در این ست با نتیجه 25 بر 20 پیروز میدان شد.

 در ست چهارم نیز شهرداری ارومیه با بازی نزدیک در کسب امتیازها شانه به شانه حریف پیش برد که در وقت فنی دوم مربی سایپا با برنامه ریزی و توصیه‌های فنی برای شاگردان خود توانست با استفاده اشتباهات فردی شاگردان کارخانه این ست را هم با نتیجه 25 بر 18 حریف خود را  از پیش رو برداشت و در مجموع ست شماری بازی را دو بر دو را به نام خود ثبت کند.

در ست پایانی تیم والیبال سایپا با استفاده از تجربیات بازیکنان خود با نتیجه 15 بر 13 تیم شهرداری ارومیه را در حضور چهار هزار تماشگر پایتخت والیبال ایران مغلوب کرد تا مصطفی کارخانه دومین شکست خود را با این تیم تجربه کند.

به گزارش ایلنا تیم والیبال شهرداری ارومیه هفته نخست بازی‌ها را که در گنبد برگزار شده بود. با نتیجه مشابه امروز به شهرداری گنبد واگذار کرده بود.

سایپا شهرداری لیگ برتر والیبال مردان والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر