کد خبر: 828620 A

فرمانده سپاه خوی خبر داد:

فرمانده سپاه خوی گفت : رزمایش الی بیت المقدس به مدت دو روز در شهرستان خوی با حضور ۶ گردان برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از خوی، سرهنگ محمدباقر علایی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان با تشریح جزئیات رزمایش الی بیت المقدس اظهار داشت: این رزمایش روزهای ۹ و ۱۰ آبان با حضور ۶ گردان در سطح شهرستان خوی و شهر فیرورق برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه، رزمایش الی بیت المقدس امسال در سه محور اصلی؛ دفاع از کوی و برزن، عملیات امدادونجات و عملیات تاخیری  برگزار می شود افزود : در قالب این رزمایش فعالیت‌هایی همچون فراخوانی و توجیه فرماندهان عمل کننده، تامین جاده، آموزش تخصصی سلاح‌ها، راهپیمایی شبانه توام با عملیات کمین و ضدکمین به انجام خواهند رسید. 

فرمانده سپاه خوی افزود: رزمایش الی بیت المقدس در سطح استان آذربایجان غربی با حضور ۶۰ گردان بیت المقدس برگزار خواهد شد .

فرمانده سپاه خوی تصریح کرد: هدف از برگزاری این رزمایش مردمی و بومی کردن دفاع، ساماندهی مجدد و تجدید سازمان نیروها، ایجاد توانمندی فرماندهان حوزه‌ها و گردان‌ها، ایجاد انگیزه، ایجاد آمادگی  ورزیدگی بسیجیان و آزمایش و چک کردن کلیه وسایل ارتباطی و تجهیزاتی است.

وی ادامه داد: ایجاد روش‌یکنواخت و یکسان‌سازی در نیروها، تقویت روحیه ایثار و شهادت نیروهای بسیجی، پدافند غیر عامل جهت کاهش آسیب و ایجاد آمادگی روانی در شهروندان از سایر اهداف این رزمایش هستند.

آذربایجان غربی اصحاب رسانه ایثار و شهادت جاده چک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر