کد خبر: 828024 A

شکری در گفت و گو با ایلنا خبر داد:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی گفت : در نیمه نخست سالجاری نزدیک به ۵۰ هزار حلقه لاستیک در بین رانندگان توزیع شده است

ارسلان شکری در گفت وگو با ایلنا، ضمن اعلام این خبر گفت: در نیمه نخست سال جاری افزون بر 60 هزار حلقه لاستیک جهت توزیع در " سامانه توزیع لاستیک استان " ثبت شده که از این مقدار افزون بر 83 درصد معادل نزدیک به ۵۰ هزار حلقه بین کاربران مربوطه توزیع شد.

شکری تعداد رانندگان فعال در بخش حمل و نقل جاده ای استان تا پایان شهریور ماه سال جاری را نزدیک به 33 هزار نفر اعلام کرد و گفت: این مقدار نسبت به مدت مشابه سال قبل از افزایش 5 درصدی حکایت دارد که 5 درصد از کل رانندگان فعال کشور را شامل می شود.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی به رشد  2 درصدی تعداد ناوگان باری فعال در شش ماهه  نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل اشاره کرد و افزود : تعداد ناوگان باری فعال استان تا پایان شهریور ماه نزدیک به 19 هزار دستگاه است که این تعداد نسبت به کل کشور 5.4 درصد را شامل می‌شود.

 این مقام مسئول همچنین به کاهش متوسط عمر ناوگان باری استان اشاره کرد و گفت: عمر متوسط ناوگان باری استان در نیمه نخست سال جاری 16.74 سال بود در حالیکه این مقدار در مدت زمان مشابه سال قبل 17.21 سال بوده است.

آذربایجان غربی بخش حمل و نقل جاده راهداری و حمل و نقل جاده گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر