کد خبر: 827240 A

فوتسال مقدماتی قهرمانی آسیا؛

عصر امروز دومین و آخرین دیدار تیم فوتسال ایران در مسابقات مرحله مقدماتی فوتسال آسیا با تیم جمهوری قرقیز آغاز شد و ایران با برد در این دیدار به مرحله نهایی جام ملت‌ها صعود کرد.

به گزارش ایلنا از ارومیه، عصر امروز دیدار تیم‌های فوتسال ایران و جمهوری قرقیز در بازی‌های مقدماتی آسیا در ورزشگاه غدیر ارومیه آغاز شد.

در بازی گذشته، ایران با نتیجه چهار بر صفر تیم ترکمنستان را با برد پشت سر گذاشته بود.

در نیمه نخست این دیدار، تیم فوتسال جمهوری اسلامی ایران با یک بازی درخشان و با بهره‌گیری از سالار آقاپور بازیکن ارومیه‌ای خویش با نتیجه ۶ بر سه نیمه اول بازی  را به پایان رساند

در بین دو نیمه مسابقه فوتسال ایران و جمهوری قرقیز ، از خانواده شهید مدافع حرم« سعید شعبان» تجلیل شد.

در این آیین که در ورزشگاه ۶ هزار نفری غدیر ارومیه برگزار شد، مدیرکل ورزش و جوانان استان، فرماندار ارومیه و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری حضور داشتند.

نیمه دوم این بازی، کم‌گل‌تر از نیمه نخست بود و فقط ایران دو گل به ثمر رساند و نتیجه این دیدار هشت بر سه به سود ایران پایان یافت.

در پایان بازی دو سرمربی در نشست خبری حصور پیدا کردند.

محمد ناظم الشریعه ضمن تشکر از میزبانی عالی ارومیه برای برگزاری مسابقات اظهار کرد: در این بازی بازیکنان جوان را محک زدم و از بازیکنانم راضی هستم.

وی افزود: از مردم ارومیه برای حضور در سالن بازی تشکر می‌کنم. سعی کردیم بازی تماشاگر پسند ارائه بدهیم که در این کار موفق بودیم.

ناظم الشریعه با بیان اینکه باید در تیم شرایط دفاعی عالی داشته باشیم، افزود: تیمی برنده است که گل نخورد. ما با زدن ۸ گل ۳ گل خورده را جبران کردیم.

وی افزود: ادغام‌کردن بازیکنان جوان و باتجربه کار دشواری است. در ادامه کار تغییراتی در تیم خواهیم داشت.

سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد دعوت سالار آقاپور به تیم‌ملی چنین بیان کرد: سالار بهترین بازیکن آسیا است و دلیل دعوتم به تیم‌ملی بازی‌های خوب وی بود. سالار باید تمرین کند و نگرانی از بابت وی ندارم.

سرمربی تیم‌ملی فوتسال جمهوری قرقیز هم از برگزار کنندگان مسابقات و میزبانی ارومیه تشکر کرد و افزود: جو خوبی در ورزشگاه حاکم بود تماشاگران برای تشویق سنگ تمام گذاشتند.

ایران جام ملت های آسیا فوتسال ملت مرحله مقدماتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر