کد خبر: 827194 A

فوتسال مقدماتی قهرمانی آسیا؛

ظهر امروز ازبکستان با نتیجه ۹ بر ۳ مقابل تاجیکستان به پیروزی رسید

به گزارش ایلنا از ارومیه، بعد از ظهر امروز در ادامه مسابقات مقدماتی فوتسال قهرمانی مردان آسیا    ازبکستان مقابل تاجیکستان به رقابت پرداخت که نیمه اول این دیدار ۵ بر ۲ به سود ازبکستان به پایان رسید.

در آغاز نیمه دوم ازبکستان بازی را هجومی آغاز کرد و ۴ گل دیگر به ثمر رساند تاجیکستان در این نیمه به یک گل دست پیدا کرد و بازی با نتیحه ۹ بر ۲ به سود ازبکستان به پایان رسید.

ازبک‌ها به مرحله بعد صعود کردند

اکبر عثمانوف در دقایق ۸ و ۱۷، خوسنیدین نیشونوف در دقیقه ۱۵، دلشاد راخمتوف در دقیقه ۱۸، داورون چوریف در دقایق ۲۰، ۲۶ و ۲۸ خوشنار ارکینوف در دقیقه ۲۵ و دلمراد شاوکاتوف در دقیقه ۲۹ برای ازبکستان و باهودور خوجائف در دقایق ۱ و ۴ و رحمانعلی شاریپوف در دقیقه ۳۱ برای تاجیکستان گلزنی کردند ضمن اینکه مرادالو آلیکولوف، باهودور خوجائف و پرویز رخمتوف از تاجیکستان و ساناتولا جورائف از ازبکستان کارت زرد را از داور ویتنامی دیدار، ترانگ گوک دانگ دریافت کردند.

نشست خبری سرمربیان دو تیم

باخودیر آخمدوف سرمربی ازبکستان در کنفرانس مطبوعاتی پایان بازی، با تبریک بازی خوب و جوانمردانه تیم تاجیکستان، گفت: بازی را بد آغاز کردیم ولی هرچه از زمان بازی گذشت بهتر شدیم و توانستیم برابر تیم تاجیکستان به برتری دست یابیم.

وی با اشاره به استفاده از بازیکنان جوان برای کسب تجربه بیشتر گفت: بهترین بهره را از استفاده از این بازیکنان برای مرحله نهایی کسب کردیم.

دژان ددویچ سرمربی تاجیکستان در کنفرانس مطبوعاتی بازی با ازبکستان گفت: از شکست در این بازی درس های زیادی گرفتیم و این نتیجه فاصله فوتسال ما با آنها را نشان داد.

وی افزود: مهم ترین ضعف ما اشتباهات فردی زیاد و ضعف در ضربات شروع مجدد حریف است که با کسب تجربه و تمرینات بیشتر آنها را برطرف خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه تیم ازبکستان در مرحله نهایی نیز یکی از مدعیان جدی قهرمانی خواهدبود، اضافه کرد: در تیم تاجیکستان بیشتر از سیستم اسپانیایی استفاده می‌کنم.

بازی تاجیکستان رقابت فوتسال ازبکستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر