کد خبر: 827184 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

سرمربی سابق تیم فوتسال ایران گفت: متاسفانه شبکه ورزش رغبتی به پخش مستقیم بازی‌های مرحله مقدماتی فوتسال آسیا که انتخابی جام جهانی است را ندارد.

حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایلنا با اشاره به اینکه بازی نخست امروز، از سطح چندان بالایی برخوردار نبود ولی بازی دوم بسیار جذاب بود، اظهار کرد: تاجیکستان در ابتدای این دیدار دو‌گل به ثمر رساند و همه را شگفت‌زده کرد اما در ادامه تیم ازبکستان با تجربه بالای بازیکنان خود، توانست ۹ گل را به ثمر برساند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه تیم ملی کنونی ایران با مربیگری ناظم‌الشریعه در سطح بالایی فوتسال بازی می‌کند، گفت: بی‌شک تیم کنونی دست کمی از تیم چند سال پیش ندارد چون هم جوانگرایی در تیم صورت گرفته و هم از هشت ملی‌پوشان جوان بهره می‌برد.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران تاکید کرد: تیم ملی فوتسال باید از حالا خود را برای مسابقات جام ملت‌های ترکمنستان که در اسفند ماه برگزار می‌شود، آماده کند تا جزو پنج تیم برتر قرار گرفته و جواز صعود به جام جهانی را کسب کند.

وی در ادامه با تبریک به ورزش شهر ارومیه بیان کرد: هتل پنج ستاره آنای ارومیه برای اسکان تیم‌ها به معنای واقعی کلمه پنج ستاره بوده و از سوی دیگر سالن غدیر، محل برگزاری این مسابقات نیز بسیار زیبا بوده و با نظم خاصی این مسابقات را برگزار می‌کند.

شمس با تقدیر از همکاری استانداری آذربایجان‌غربی، اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان اظهار کرد: میزبانی ارومیه نیز بسیار رویایی بوده و می‌تواند با این امکانات، میزبان مسابقات جهانی باشد.

وی با اشاره به مشکلات فوتسال ایران گفت: بزرگتربن مشکل در این راستا اسپانسر و مشکلات مالی است و متاسفانه هیچ کس رغبتی برای حمایت مالی از فوتسال را ندارد.

وی در ادامه با انتقاد از عدم پخش مستقیم مسابقات مرحله مقدماتی فوتسال آسیا گفت: متاسفانه شبکه ورزش سیما، مسابقات باشگاهی را به صورت مستقیم پخش کرده اما رغبتی به پخش مسابقاتی که انتخابی جام جهانی است را ندارد.

ایران بازی تیم ملی فوتسال مرحله مقدماتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر