کد خبر: 826973 A

هفته نهم لیگ دسته اول؛

عصر امروز تیم فوتبال 90 ارومیه توانست حریف خود سرخپوشان پاکدشت را در خانه خود متوقف کند.

به گزارش ایلنا از ارومیه، امروز در یکی از دیدارهای هفته نهم لیگ دسته اول فوتبال تیم‌های سرخپوشان پاکدشت و نود ارومیه امروز در تهران به مصاف یکدیگر رفتند. این بازی در حالی برگزار شد که نودی ها بسیار امیدوار بودند با کسب پیروزی مقابل سرخپوشان جمع امتیازات شان را به عدد 20 برسانند و به جمع 3 تیم بالایی جدول صعود کنند.

در این دیدار میررسول حسینی، سیروس صادقیان، امین عباسی، وحید نعمتی، علی کرمی، فرشاد اسدی، محمد فلاحیان، داود شاهواروقی، پیمان پورصادقی، سعید کاظمی و علیرضا قاسمی با مربی‌گری« وحید بیاتلو» برای ارومیه به میدان رفتند.

در نیمه نخست این بازی، با وجود حملات و موقعیت‌های پی در پی گلزنی تیم 90 بر روی دروازه حریف، توپی وارد دروازه نشد و نیمه اول بازی بدون گل پایان یافت.

آغاز نیمه دوم بازی با تعویض برای تیم 90 همراه بود و مهدی محمدی به جای علیرضا قاسمی وارد بازی شد، در ادامه بیاتلو دست به تعویض دوم زد و سیدمحمد ابوترابی را به جای سعید کاظمی وارد بازی کرد، بازی در حالی ادامه پیدا می‌کرد که هر لحظه، بازیکنان 90 حملات خود را بر روی دروازه حریف شدت می‌دادند، تعویض سوم بازی آرمان سوداگر بود که به جای داود شاهواروقی در ترکیب تیم جای گرفت.

در این نیمه نیز با وجود حملات مکرر و خلق موقعیت‌های 100 درصدی گلزنی برای تیم 90، توپی وارد دروازه حریف پاکدشتی نشد و سرخپوشان در خانه خود در برابر ارومیه متوقف شدند.

با تساویای که در مسابقه سرخپوشان و نود ارومیه رقم خورد، تیم نود ارومیه 18 امتیازی شد و در رده پنجم جدول قرار گرفت و شاگردان علی نیکبخت هم با 12 امتیاز در رتبه نهم قرار گرفتند.

بازی جدول فوتبال ارومیه مهدی محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر