کد خبر: 821258 A

استاندار آذربایجان غربی:

استاندار آذربایجان‌غربی با اعلام حمایت کامل از تیم فوتبال نود ارومیه، گفت: با قاطعیت تمام حمایت خود را از تیم نود ارومیه اعلام می‌کنم چرا که حضور این تیم در رقابت‌های لیگ دسته یک کشور فرصتی ارزنده برای ورزش استان است.

به گزارش ایلنا از ارومیه، محمدمهدی شهریاری امروز در دیدار با تیم فوتبال نود ارومیه، با تاکید بر حمایت‌همه مسئولان از این تیم، اظهار کرد: همه ما تلاش خود را برای حمایت از این تیم به کار بسته و از بازیکنان هم انتظار می رود با روحیه و پشتکار لازم در رقابت‌ها حاضر شوند.

وی افزود: با توجه به اینکه هدایت تیم ۹۰ ارومیه به بخش خصوصی واگذار شده است.  همه مسئولان و دستگاه‌های ذیربط موظف هستند تا از این تیم کمک و حمایت کنند تا روز به روز شاهد پیشرفت این تیم باشیم.

استاندار آذربایجان‌غربی خطاب به مسئولانی که وعده حمایت از تیم نود را داده بودند، عنوان کرد: با مسئولان ذیربط که می‌توانند از تیم حمایت کنند رایزنی‌هایی صورت گرفته است که امیدواریم این مسئولان پای کار آمده و حمایت لازم را از تیم ۹۰ ارومیه انجام دهند.

وی گفت: حضور تیم فوتبال نود ارومیه در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اتفاقی ارزشمند بوده و تیم تا به این مرحله نتایج خوبی در لیگ و جام حذفی کسب کرده است . امیدوارم تیم نود ارومیه با تراکتور یک بازی خوب داشته و شاهد پیروزی بازیکنان این تیم مقابل تراکتور تبریز باشیم.

شهریای با اعلام آمادگی حمایت کامل از تیم نود ارومیه اذعان کرد: با قاطعیت تمام حمایت خود را از تیم نود ارومیه اعلام میداریم چرا که حضور این تیم در رقابت‌های لیگ دسته یک کشور ر فرصتی ارزنده برای ورزش استان است.

آذربایجان غربی بازی جام حذفی رقابت های لیگ فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر