کد خبر: 816359 A

در رقابت‌های جام حذفی رقم خورد؛

تیم فوتبال 90 ارومیه با برتری مقابل تیم نیروی زمینی در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات جام حذفی به مرحله بعد این رقابتها صعود کرد..

به گزارش ایلنا از ارومیه، مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی فوتبال کشور، عصر امروز بین دو تیم فوتبال 90 ارومیه و نیروی زمینی در ورزشگاه غدیر تهران برگزار شد.

امروز بیاتلو سرمربی تیم فوتبال ۹۰ ارومیه تیمش را با ترکیب؛ عبدالصمد احمدی، سیروس صادقیان، وحید نعمتی، امین عباسی، داود شاهواروقی، فرشاد اسدی، محمد فلاحیان، علیرضا قاسمی، علی کرمی، پیمان پورصادقی و سعید کاظمی مقابل نیروی زمینی تهران به میدان فرستاد.

در نیمه نخست این بازی، با وجود تلاش هر دو تیم برای گلزنی، توپی وارد دروازه‌ها نشد و تیم‌ها با نتیجه مساوی به رختکن رفتند.

در ابتدای نیمه دوم بازی، این تیم مهمان بود که با گل«علیرضا قاسمی» از حریف خود پیش افتاد و بازی یک بر صفر به سود تیم 90 ارومیه شد.

در ادامه، سرمربی تیم 90 دست به تعویض زد و آرمان سوداگر به جای علیرضا قاسمی زننده گل ارومیه وارد بازی شد، چند دقیقه بعد تعویض دوم این تیم نیز رقم خورد و مهدی محمدی به جای سعید کاظمی وارد بازی شد.

در آخرین دقایق بازی، وحید بیاتلو دست به تعویض سوم خود زد و فرشاد اسدی را به جای سیدمحمد ابوترابی به میدان فرستاد.

در ادامه گل دوم ارومیه نیز با شوت «وحید نعمتی» به ثمر نشست و نتیجه این دیدار، دو به صفر به سود تیم مهمان دنبال شد.

در نهایت این دیدار با نتیجه دو بر صفر به سود تیم 90 ارومیه خاتمه یافت تا 90 به مرحله بعدی جام حذفی راه یابد.

به گزارش ایلنا، تیم 90 ارومیه یکی از تیم‌های پرطرفدار در استان آذربایجان غربی است که با وجود مشکلات فراوان  مالی، تاکنون نتایج بسیار مطلوبی در لیگ دسته یک و جام حذفی کسب کرده و چشم امید به حمایت مسئولان استانی دارد.

بازی جام حذفی فوتبال مشکلات مهدی محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر