کد خبر: 814986 A

معاون شهرداری ارومیه مطرح کرد:

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه گفت: در ۶ ماهه نخست امسال تعداد ۳۶۳ متکدی در ارومیه جمع‌آوری شده است که از این تعداد هفت نفر معتاد بودند.

به گزارش ایلنا از ارومیه، امیر سحابی در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه با بیان اینکه ۹۰ درصد متکدیان ارومیه غیربومی هستند، اظهار کرد: در ۶ ماهه نخست امسال تعداد ۳۶۳ متکدی در این شهرستان جمع‌آوری شده است که از این تعداد هفت نفر معتاد بودند.

وی با درخواست از مردم مبنی بر اینکه هیچ‌گونه کمک مالی به متکدیان نداشته باشند‌‌، افزود: با دستگیری یک متکدی در ارومیه مشخص شد که در عرض دو ساعت مبلغ ۳۵۰ هزارتومان درآمد داشته است .

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه خاطر نشان کرد: کمیته امداد و بهزیستی به متکدیان واقعی کمک کرده و تسهیلات ویژه‌ای در نظر گرفته شده که در کنار این دو نهاد سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری و سازمان پسماند شهرداری به هر کدام از این افراد که نیاز داشته باشند، زمینه ایجاد شغل را فراهم میکنند

سحابی با اشاره به مرزی بودن استان افزود: به دلیل ورود گردشگران خارجی به استان تکدی گری در این استان جلوه خوبی نداشته و از عموم‌ مردم استان درخواست می‌کنیم با کمک نکردن به این‌گونه افراد در زمینه جمع‌آوری هر چه سریعتر متکدیان یاریگر ما باشند.

اصحاب رسانه شهرداری معاون معتاد کمک مالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر