کد خبر: 810787 A

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه ۳۷۵ نفر در سایت جشنواره قصه‌گویی ثبت‌نام کردند، گفت: از ۳۷۵ نفر، بیش از ۲۰۰ نفر نیز در بخش صحنه‌ای جشنواره ثبت نام کرده اند.

جواد زاهدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در ارومیه، اظهار کرد: با انتشار فراخوان بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه‌گویی در تیرماه سال جاری، از سوی دبیرخانه مرکزی جشنواره روز ۱۷ شهریور به عنوان آخرین فرصت ثبت نام قصه‌گویان در بخش صحنه‌ای در نظر گرفته شده بود که به دلیل استقبال علاقه‌مندان تا ۲۴ شهریور تمدید شد.

وی افزود: علاقه مندان برای شرکت در بخش ۹۰ ثانیه‌ای تا ۱۰ مهرماه و بخش مقالات تا ۳۰ مهرماه فرصت دارند تا در سایت جشنواره به نشانی www.kanoonfest.ir  ثبت نام کنند.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی بیان کرد: بخش کتابخانه‌ای یا شهرستانی این جشنواره از ۱۵ مرداد در مراکز کانون استان برگزار شد و در سه شهریور با شناخت نفرات برتر پایان یافت که نفرات برگزیده این مرحله در روزهای ۲۰ و ۲۱ مهرماه سال جاری در مرحله استانی و در منطقه آزاد ماکو به قصه‌گویی می پردازند.

وی تصریح کرد: ارومیه میزبان مرحله منطقه‌ای بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه‌گویی خواهد بود که طی روزهای ۲۵ و ۲۶ آبان با حضور قصه‌گویان پنج استان آذربایجان‌غربی، آذربایجان‌شرقی، اردبیل، زنجان و قزوین برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: آذربایجان‌غربی در سایت بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه‌گویی در سه بخش دختران و پسران ۱۲ تا ۱۸ سال،‌ زنان و مردان ۱۸ سال به بالا و پدربزرگ و مادربزرگ‌ها ثبت نام کرده است.

 

آذربایجان غربی جشنواره بین المللی زنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کتابخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر