کد خبر: 809922 A

بیاتلو در گفت و گو با ایلنا:

سرمربی تیم فوتبال 90 ارومیه گفت: متاسفانه با وجود اینکه چهار هفته از آغاز بازی‌ها گذشته اما بازیکنان تیم از ابتدای فصل هیچ گونه دریافتی نداشته است.

وحید بیاتلو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در ارومیه، با اشاره به بازی فردای تیم فوتبال 90 ارومیه با تیم نیروی زمینی که در تهران برگزار می‌شود، اظهار کرد: فیلم بازی‌های تیم فوتبال نیروی زمینی را آنالیز کردیم و شناخت خوبی از حریف داریم.

وی تصریح کرد: تیم حریف در چهار بازی قبلی خود شکست خورده و این دیدار برای آنها حکم بازی مرگ و زندگی را دارد و به همین دلیل با تمام توان به مصاف حریف خود می‌روند؛ بنابر این، تیم 90 بازی سخت و دشواری پیش رو دارد.

سرمربی تیم فوتبال 90 ارومیه گفت: تیم فوتبال 90 فردا برای برد و کسب سه امتیاز بازی به مصاف تیم نیروی زمینی می‌رود هر چند که دو بازیکن این تیم محروم هستند.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات تیم 90 بیان کرد: متاسفانه با وجود اینکه چهار هفته از آغاز بازی‌ها گذشته اما بازیکنان تیم از ابتدای فصل هیچ گونه دریافتی نداشته است.

بیاتلو با اشاره به حضور اخیر شهردار و اعضای شورای شهر ارومیه در تمرینات تیم فوتبال 90 اظهار کرد: با وجود اینکه شهردار و اعضای شورای شهر ارومیه قول‌های مساعدی برای کمک و حمایت تیم 90 داده بودند اما از حرف تا عمل فاصله فراوانی وجود دارد و با گذشت 20 روز از این حضور، اما هیچ اتفاق و حمایتی انجام نشده است. با وحود اینکه هیچ گونه حمایتی از طرف مسئولان صورت نگرفته است بازیکنان با غیرت تیم 90 در این دوره از مسابقات خوش درخشیدند.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال 90 از چهار بازی گذشته خود صاحب سه برد شده و در رده سوم جدول مسابقات لیگ آزادگان  قرار گرفته است. امسال هدف تیم 90 ارومیه صعود به لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور است.

بازی شورای شهر فوتبال لیگ برتر فوتبال مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر