کد خبر: 808755 A

شهردار خوی از ارائه آموزش در رشته‌های مختلف ورزشی برای بیش از 420 بانوی خویی به صورت ماهانه در مجموعه فرهنگی ورزشی بانوان شهرداری خوی خبر داد.

 محرم اکبرزاده در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در خوی از ارائه آموزش در رشته‌های مختلف ورزشی برای بیش از  420 بانوی خویی بصورت ماهانه در مجموعه فرهنگی ورزشی بانوان شهرداری خوی خبر داد.  

شهردار خوی افزود: پس از انتشار فراخوان و معرفی کلاس های ورزشی پیش بینی شده در مجموعه فرهنگی ورزشی بانوان شهرداری و حضور علاقمندان، کلاس های آموزشی رشته های ایروبیک،  یوگا، والیبال، فوتبال، بدمینتون، دوچرخه سواری ، پلاتیس و اسکیت در کنار ورزش های همگانی روزانه در این مجموعه برگزار می شود.  

وی گفت: تعداد 150 جلسه آموزشی با حضور مربیان  و متخصصان حرفه ای این رشته های ورزشی  بصورت روزانه در دو شیفت صبح و عصر در این مجموعه برای علاقمندان به رشته های ورزشی تشکیل شده است. 

اکبرزاده ادامه داد : ورزش‌های صبحگاهی با حضور کارشناس ورزشی به صورت رایگان برای شهروندان بانوی خویی در این مجموعه اجرا می شود.   

شهردار خوی اظهار داشت : کلاس های فوتبال، والیبال و اسکیت با توجه به استقبال دختران علاقمند زیر نظر دو مربی آموزش داده می شود و دوچرخه های آموزشی نیز به دوچرخه‌های عمومی این مجموعه اضافه شده و بصورت میانگین بییش از 50 نفر از این دوچرخه ها استفاده می کنند.  

وی افزود: تجهیزات و ست‌های ورزشی مختلف برای استفاده شهروندان در این مجموعه نصب شده و بطور مستمر این تجهیزات مورد بازنگری، بهسازی می شوند.  

اکبرزاده تصریح کرد: تعدادی از دوره های ورزشی در روزهای اخیر به پایان رسیده و همچنان بخشی از این کلاس‌ها تا پایان شهریور ماه ادامه خواهد داشت .

 

رشته های مختلف ورزشی شهرداری فوتبال کلاس های آموزشی والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر