کد خبر: 808087 A

از سوی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان؛

پروانه رسمی فعالیت انجمن صنفی روزنامه نگاران آذربایجان‌غربی از سوی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به اعضای هیات مدیره انجمن اعطا شد.

به گزارش ایلنا از ارومیه، رضا نقی‌زاده در جلسه‌ای که با حضور اعضای هیات مدیره انجمن صنفی روزنامه‌نگاران مستقل آذربایجان‌غربی برگزار شد، اظهار کرد: این انجمن یک نهاد قانونی است و می‌تواند با قدرت به رسالت خود در جامعه ایفای نقش کند.

وی با بیان اینکه این تشکل می‌تواند حقوق صنفی افراد مربوط به حوزه خود را احیا کرده و مشکلات قشر فرهیخته خبرنگار را حل و فصل کند، بیان کرد: انجمن صنفی کارگری روزنامه‌نگاران مستقل می تواند به عنوان مطالبه گر حل مشکلات مردم از مسئولان باشد.

وی اضافه کرد: این انجمن از ٩ نفر عضو هیات مدیره از جمله رئیس، نایب رئیس، دبیر، خزانه‌دار، عضو اصلی و علی‌البدل و بازرس اصلی و علی‌البدل تشکیل شده است.

وی  تصریح کرد: وجود خانه مطبوعات در کنار انجمن صنفی روزنانه نگاران به معنی مطالبات متنوع نیست، بلکه این تشکل‌ها می‌توانند با همفکری در کنار یکدیگر برای پیگیری مطالبات قانونی جامعه رسانه استان قدم بردارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: فعالیت‌ها و نحوه شکل‌گیری انجمن صنفی روزنامه نگاران استان کاملا قانونی بوده و هیچ شخص و تشکلی نمی‌تواند در مسیر حرکت قانونی این انجمن خللی وارد کند.

آذربایجان غربی حقوق مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی مطبوعات روزنامه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر