کد خبر: 806036 A

رستم زاده مطرح کرد:

رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: اعتماد به توان داخلی از بُعد علمی و اجرایی در تحقق اقتصاد پویای درون زا نقش بسیار مهمی دارد.

به گزارش ایلنا از ارومیه، امین رستم زاده رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی در جلسه توسعه همکاری‌های جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی با بنیاد علوی با اشاره به فعالیت‌های مختلف این نهاد انقلابی اظهار کرد: این نهاد با بهره گیری از اعضای متخصص هیات علمی توانمند آماده ورود به کارهای علمی و پژوهشی بدیع در راستای رفع نیازهای مردم و جامعه است و از هر اقدامی که منجر به رشد و توسعه در استان شود حمایت می‌کند.

وی افزود: بنیاد علوی و جهاد دانشگاهی استان با مشارکت یکدیگر می‌توانند گام‌های بزرگی در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه و رونق تولید که از تاکیدات مقام معظم رهبری است بردارند که با هم افزایی مدیریتی، علمی و مادی هر دو نهاد می‌توان به این مهم دست پیدا کرد.

رستم زاده گفت: مناطق محروم باید با یک کار جهادی علمی به یک باز آفرینی مولفه های پایدار توسعه برسند و این رویکرد یکی از اولویت‌ها و تجارب بسیار موفق جهاددانشگاهی استان در مناطق محروم در بین سایر دفاتر در استان آذربایجان غربی است.

وی گفت:حمایت‌های بنیاد علوی باید ملموس و مشخص و در قالب طرح‌های تعریف شده علمی اجرایی این نهاد و یا مدنظر آن بنیاد در یک پروسه مشخص شکل بگیرد.

رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: اعتماد به توان داخلی از بُعد علمی و اجرایی در تحقق اقتصاد پویای درون زا نقش بسیار مهمی دارد که متاسفانه از برکات آن در عمل غافل هستیم و باید با اعتقاد و اعتماد به نهادهای علمی انقلابی این تعلل جبران ناپذیر را از فراروی چرخ‌های توسعه و پیشرفت کشور برداشت.

آذربایجان غربی اقتصاد ایجاد اشتغال مقام معظم رهبری ب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر