کد خبر: 805244 A

اداره‌کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌غربی در گفتگو با ایلنا خبر داد: با مشارکت متولیان و واقفان نیک‌اندیش ۲۵ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد متاهل استان در طرح عید غدیر به کانون خانواده خود بازگشتند.

حجت‌الاسلام‌ داوود میرزایی، معاون فرهنگی - اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌غربی، در گفت‌وگو با ایلنا، گفت : با مشارکت متولیان و خیران ۲۵ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد متاهل استان در طرح عید غدیر به کانون خانواده خود بازگشتند.

وی  بابیان اینکه این طرح با هدف حمایت از خانواده‌های زندانیان نیازمند برگزار شده بود افزود: در قالب این طرح آن دسته از زندانیان متأهل و فاقد جرائم فساد اخلاقی، اعتیاد و زندانیانی که مرتکب جرائم غیرعمد مالی شده و از سال ۱۳۹۰ در زندان به‌سر می‌برند، آزاد شدند.

میرزایی با اشاره به فعالیت‌های مرکز امور خیریه سازمان اوقاف بیان کرد: آسیب‌شناسی، دستگیری و حمایت از نیازمندانی که از هیچ پوشش حمایتی بهره‌مند نیستند، کاهش آسیب‌های اجتماعی، توسعه و ترویج فرهنگ ایثار، مشارکت مؤسسات امور خیریه و ارائه خدمات معیشتی، حمایت از بیماران خانواده‌های نیازمند و کمک به امر تسهیل ازدواج ایتام و افراد بی‌سرپرست و بدسرپرست از جمله فعالیت‌ها، برنامه‌ها و اهداف مرکز امور خیریه سازمان اوقاف محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: اداره‌کل اوقاف وامور خیریه آذربایجان‌غربی در راستای تحقق نیت واقفان و به کمک خیران نیک‌اندیش نسبت به آزادی تعداد ۲۵ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد استان اقدام نمود که از این تعداد ۱۴ نفر آزاد و ۱۱ نفر نیز طی چند روز آینده پس از طی مراحل قانونی به آغوش خانواده بازخواهند گشت.

 

 

آذربایجان غربی اعتیاد اوقاف و امور خیریه خانواده گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر