کد خبر: 804136 A

ولیزادگان به ایلنا خبر داد:

مسئول خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خوی از شناسایی 56 فقره انشعاب غیرمجاز آب در خوی از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد امسال خبر داد.

جواد ولیزادگان مسئول خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خوی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، از شناسایی 56 فقره انشعاب غیرمجاز آب در 5 ماهه اول سالجاری خبر داد و گفت: این انشعابات معادل 7 هزار و 169 متر مکعب آب مصرف کرده اند و مبلغ  611 میلیون و 46 میلیون و 533 ریال بابت آب بهای مصرفی دریافت شده است.

وی افزود : از ابتدای سال جاری تاکنون این شرکت به منظور مدیریت مصرف و جلوگیری از هدررفت آب و استانداردسازی انشعابات در سطح  شهر خوی 327 کنتور خراب را تعویض کرده است؛ با تعویض کنتورهای خراب شرایط لازم برای مدیریت مصرف و خدمات‌رسانی شایسته‌تر به مشترکان فراهم می‌ شود.

ولیزادگان ادامه داد : افرادی که از طریق انشعاب‎های غیرمجاز به شبکه آب وصل می‌شوند، علاوه بر عدم پرداخت هزینه خدمات خود و با تجاوز به حقوق دیگر مشترکان، شبکه را در معرض خطر آلودگی و کاهش میزان آب قرار می‌دهند که برخورد با این افراد طبق قانون در دستورکار قرار دارد.

این مقام مسئول در شرکت آب و فاضلاب شهری خوی با اشاره به اینکه به صفر رساندن کنتورهای خراب از اهداف اصلی شرکت است، اظهار کرد: در هر دوره از قرائت کنتورها بر تعداد کنتورهای خراب افزوده می شود، بنابراین تعویض کنتور به اقدامی مستمر و دائمی تبدیل شده است.

تجاوز حقوق درآمد شرکت آب و فاضلاب قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر