کد خبر: 803314 A

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی:

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی گفت: یک میلیون و 257 هزار و 509 مشترک در گستره استان از نعمت انشعاب برق برخوردار هستند که از این تعداد سهم مشترکین مناطق روستایی، 323 هزار و 943 مشترک است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا حسن‌بگلو امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: شرکت برق استان با همیاری و مساعدت مردم و جامعه هدف توانست پیک بار مصرفی برق را به رغم دمای بالای هوا در فصل تابستان، بدون خاموشی کمبود بار و تولید گذراندیم.

وی افزود: بیشتر خاموشی‌های صورت گرفته در مناطق مختلف شهری بر مبنای تعمیرات و توسعه شبکه های برق رسانی بوده است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی بیان کرد: در هفته دولت 129 پروژه را با اعتباری بالغ بر 281 هزار و 807 میلیون ریال در گستره استان مورد بهره برداری قرار می دهیم.

وی به مناسبت هفته دولت طرح برق رسانی و توسعه و تعمیم شبکه های برق رسانی در برخی مناطق روستایی آغاز شده است، ادامه داد: در جریان این پروژه های افتتاحی 9 روستای بدون برق استان با تخصیص اعتباری بالغ بر 39 هزار و 76 میلیون ریال، از نعمت انشعاب برق برخوردار شدند.

حسن‌بگلو افزود: در جریان پروژه‌های افتتاحی هفته دولت طرح احداث شبکه 20 کیلو ولت هوایی و زمینی به درازای 91 کیلومتر با تزریق اعتباری بالغ بر پنج هزار و 598 میلیون ریال مورد بهره برداری قرار میگیرد اضافه کرد:در استمرار پروژه های افتتاحی شرکت توزیع برق استان ، طرح احداث پست هوایی با تعداد 114 دستگاه و با تخصیص اعتباری بالغ بر 84 هزار و 356 میلیون ریال مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه،ضریب برق رسانی در حوزه استحفاظیه روستاهای استان،99/98 درصد است،اذعان کرد: یک میلیون و 257 هزار و 509 مشترک در گستره استان از نعمت انشعاب برق برخوردار هستند که از این تعداد سهم مشترکین مناطق روستایی، 323 هزار و 943 مشترک است.

حسن‌بکلو بیان کرد:در طول یکسال هشت میلیون قبض مالی انشعاب برق چاپ شده است، ادامه داد : سالیانه 4 میلیون برگ A4 در قالب قبض مالی انشعاب برق جهت صدور و اطلاع رسانی جزئیات و میزان مصرف برق چاپ می‌شود.

حسن بگلو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر