کد خبر: 802174 A

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان‌غربی:

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان‌غربی به هدف تشکیل پارلمان مشورتی زنان در استان اشاره کرد و گفت: پارلمان مشورتی از طرف امور زنان و خانواده به صورت مجمع عمومی کلید خورده است که هدف از اجرای این طرح مشارکت بیشتر بانوان در مسائل اجتماعی و سیاسی است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ارومیه، پریسا علیلو امروز در نخستین نشست پارلمان مشورتی بانوان استان  اظهار کرد: تقویت توانمندی‌های بانوان، نقش‌آفرینی زنان در عرصه‌های مختلف و ارائه راهکارهای حل مسائل و مشکلات زنان در  شهرستان ‌این استان از مهم ترین اهداف پارلمان مشورتی زنان است.

 وی افزود: پارلمان مشورتی بانوان در تمام شهرستان‌های استان تشکیل شده و جلسات آن به صورت مستمر برگزار می‌شود و از طریق این پارلمان، مطالبات بانوان استان به صورت نظام‌مند پیگیری می‌شود.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه آذربایجان‌غربی سومین استان کشور در تشکیل پارلمان مشورتی زنان است، بیان کرد: هم‌اکنون پارلمان مشورتی زنان در ۱۷ شهرستان‌ آذربایجان‌غربی فعالیت خود آغاز کرده است.

وی به هدف تشکیل پارلمان مشورتی زنان در استان اشاره کرد و گفت: پارلمان مشورتی از طرف امور زنان و خانواده به صورت مجمع عمومی کلید خورده است که هدف از اجرای این طرح مشارکت بیشتر بانوان در مسائل اجتماعی و سیاسی است.

علیلو خاطرنشان کرد: تعدادی از بانوان عضو پارلمان مشورتی بانوان استان در این جلسه دیدگاه‌ها و مسائل و مشکلات مرتبط با حوزه زنان را مطرح کردند، موارد مطروحه از طریق استاندار آذربایجان‌غربی پیگیری می‌شود.

 

آذربایجان غربی اجتماعی و سیاسی استان کشور خانواده زنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر