کد خبر: 799116 A

سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی خبرداد: شرکت اروم نیروتوان از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی صادرات محصولات دانش بنیان خود را به جمهوری آذربایجان آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ارومیه علی محمدنیکبخت با اشاره به اعزام تعدادی از شرکت های مسقر به تور فناوری جمهوری آذربایجان توسط پارک علم و فناوری اظهار کرد: در این سفر طبق  رایزنی های انجام‌گرفته جهت فروش محصولات دانش بنیان شرکتهای مستقر در پارک، تفاهم نامه ای فی مابین شرکت اروم نیرو توان و شرکت INTERNERQO از این کشور منعقد شد. 

وی ادامه داد:  به دنبال انجام مفاد این تفاهم نامه، شرکت اروم نیرو توان به مدیرعاملی اکبر فتحی جلالی موفق به صدور اولین محموله دانش بنیان و فروش ۲۶ مورد از تجهیزات خود به شرکت طرف قرارداد شد.

سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی درباره محصول صادره شده، توضیح داد: طراحی خازن‌های صنعتی با آرایش ستاره زمین شده از سال 1389 و به منظور کاهش معایب موجود در طراحی بانک خازنی در شرکت اروم نیرو توان کلید خورد، به این ترتیب نسل جدیدی از خازنها به منظور کاهش توان راکتیو و اصلاح ضریب توان، کاهش تلفات کابلی، کاهش درصدی از تلفات انرژی اکتیو، بهینه سازی مصرف برق طراحی و ساخته شد.

دکتر علی محمد نیکخبت  ادامه داد: خازن های صنعتی تولیدی این شرکت از سه سری خازن با توان های کم که بصورت ستاره به هم متصل شده اند و می توان از این نوع خازن ها بصورت تک فاز و دو فاز نیز بهره برداری کرد.

وی افزود: سرویس ترانس‌ها، کلید های 20 ولت، اتوماسیون صنعتی، اجرای تاسیسات الکتریکی همه کارخانجات، واحد‌های صنعتی و تجاری، خدمات مشاوره فنی در همه زمینه های برق صنعتی از دیگر فعالیت های شرکت است.

 

آذربایجان غربی انرژی برق زمین علم و فناوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر